Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 508 72

Naujienos

 • 2016 07 12 Metai be gydytojo Vytauto Roko
  Praėjusių metų liepos 10 d. netekome kėdainiečių mylimo ir gerbiamo Kėdainių PSPC vaikų ir paauglių psichiatro, Kėdainių ligoninės konsultacijų poliklinikos vaikų neurologo Vytauto Roko.
  Plačiau
 • 2016 07 11 Apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu antrąkart mokėti už gydymą nereikia
  Vis dar pasitaiko atvejų, kai pacientų gydymo įstaigose paprašoma susimokėti už specialistų konsultacijas ar gydytojų paskirtus tyrimus. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad Lietuvoje, kaip ir daugumoje Europos šalių, visiems apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) už gydymą antrąkart mokėti nereikia, nes gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
  Plačiau
 • 2016 07 07 ,,Tautišką giesmę“ giedojo ir Kėdainių PSPC medikai
  Liepos 6-ąją,Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, tūkstančiai lietuvių visoje šalyje ir užsienyje susibūrę į miestų ir miestelių aikštes giedojo Lietuvos himną.
  Plačiau

Aktualijos

 • 2016 07 22 Kad kompiuteris netaptų sveikatos priešu
  Daug kalbama apie darbo su kompiuteriu žalą sveikatai ne dėl to, jog kenktų pats kompiuteris, bet sėdėjimo prie kompiuterio poza, kai sėdima po keletą valandų nekeičiant kūno padėties ir nedarant pertraukų. Tą patvirtino ir VšĮ Kėdainių PSPC Akademijos ambulatorijos šeimos gydytojas Ignas Germanavičius, pastebėjęs, kad buvo keletą pacientų, kurie skundėsi sveikata, tačiau šiuo atveju ,,kaltas“ buvo ne kompiuteris, bet netinkama sėdėjimo padėtis bei ne ergonomiškai įrengta darbo vieta. Ilgai, o svarbiausia, netaisyklingai sėdint prie kompiuterio įsitempia raumenys pakaušio srityje, kaklo srityje, pečių juostoje, stubure. Šeimos gydytojo patarimai ir pratimai dirbantiems kompiuteriu bei raginimas labiau rūpintis savimi.
  Plačiau
 • 2016 07 21 Vietiniai vaisiai ir uogos – naudingiausi
  Vasarą, rudenį lengviausia ir pigiausia gauti šviežių vietinių vaisių, uogų ir daržovių. Jeigu sode sirpsta vyšnios, noksta obuoliai, o darže dera agurkai, tai pirmiausia juos ir valgykite. VšĮ Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriaus vaikų gydytoja Jūratė Jociuvienė pataria būtinai išnaudoti šį laikotarpį tam, kad vaikai ,,pasikrautų“ vitaminų, mineralų pačia aktyviausia ir naudingiausia jų forma – šviežiuose vaisiuose ir daržovėse. Visas sodo ir miško gėrybes valgyti sveika. Bet kartais mūsų organizmui labiau reikia vienų, kartais – kitų. Visi vaisiai ir uogos stiprina organizmo imunitetą, gerina virškinimą, rečiausiai sukelia alergiją ar netoleravimą. Gydytojos patarimai ir paaiškinimai, kuo naudingi vaisiai ir uogos.
  Plačiau