Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 508 72

Naujienos

 • 2016 02 11 Seimo narys E. Masiulis:,, Sveikatos apsauga nuolat reformuojama“
  Viešėdamas Kėdainiuose ir bendravęs pačiuose įvairiausiuose kolektyvuose, lydimas Kėdainių rajono savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus bei kelių Tarybos narių, Lietuvos Respublikos Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos seniūnas Eligijus Masiulis užsuko susitikti ir su medikais, dirbančiais VšĮ Kėdainių PSPC ir VšĮ Kėdainių ligoninėje. Jis apžvelgė kai kuriuos skaudulius, esančius sveikatos apsaugos sistemoje, išsakė savo nuomonę bei atsakė į medikų klausimus.
  Plačiau
 • 2016 02 10 Kiekvieną vasario penktadienį – nemokami tyrimai
  Kaip ir kasmet, remiantis Jungtinių tautų, Pasaulio sveikatos organizacijos ir Lietuvos Vyriausybės skelbiamų atmintinų dienų kalendoriumi, vasario mėnesį minėsime Pasaulinę vėžio, Tarptautinę ligonio, Europos retųjų ligų ir keletą kitų sveikatos dienų. Vasaris dažnai minimas ir kaip sveikatingumo mėnuo, todėl Kėdainių PSPC darbuotojai kviečia apsilankyti sveikatos kabinete Nr. 45 (Budrio g. 5, II aukštas).
  Plačiau
 • 2016 02 04 Reabilitacinis gydymas. Kaip juo pasinaudoti?
  Ką vadiname reabilitaciniu gydymu, kada jis taikomas, kuo skiriasi ambulatorinė reabilitacija nuo stacionarinės, kuo skiriasi vaikams teikiamos reabilitacijos paslaugos nuo suaugusiųjų, kokiais atvejais medicininės reabilitacijos skirti negalima, kiek pernai tokia gydymo paslauga pasinaudojo VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro pacientų, kam reabilitacijos paslaugos teikiamos nemokamai, o kas už jas privalo mokėti? Į šiuos klausimus atsako Kėdainių PSPC direktorės pavaduotoja metodiniam darbui Jūratė Judickienė bei pavaduotoja klinikiniam darbui Laima Juodeikienė.
  Plačiau

Aktualijos

 • 2016 02 09 Vasario 9-oji – Tarptautinė Odontologų diena
  Vasario 9-ąją odontologai ir jų padėjėjai mini Šv. Apolonijos, kuri laikoma odontologų globėja, dieną. Nors VšĮ Kėdainių PSPC Dantų gydymo skyriuje tai eilinė darbo diena, tačiau odontologams ji yra išskirtinė. Tradiciškai, jau daugelį metų būtent šią dieną Dantų gydymo skyriaus iniciatyva, šio skyriaus odontologai, jų padėjėjai, taip pat privačia praktika besiverčiantys odontologai, dantų technikai susirenka į Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje užsakytas Šv. Mišias, kurių metu prisimenami Anapilin išėję kolegos, meldžiamasi už mirusius ir gyvus odontologus.Vasario 9-ąją aplankomi Kėdainių miesto bei rajono kapinėse palaidotų odontologų kapai, uždegama po žvakelę.
  Plačiau
 • 2016 02 08 Dėl Zikos virusinės infekcijos
  2016 m. vasario 1 d. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė, kad Zikos virusinės infekcijos epidemiologinė situacija kelia grėsmę visuomenės sveikatai tarptautiniu mastu dėl Zikos virusinės infekcijos nėštumo metu ir mikrocefalijos galimo priežastinio ryšio. PSO nerekomenduoja riboti tarptautinių kelionių ir prekybos į šalis, kuriose plinta Zikos virusas. Šiuo metu svarbiausios priemonės yra uodų populiacijos kontrolė paveiktose šalyse ir uodų įkandimų prevencija, ypač nėščioms moterims.
  Plačiau