Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 677 95

Naujienos

 • 2018 02 08 Pjongčango olimpiadoje darbuosis ortopedas technikas M. Jonelis

   

  Viena garsiausių pasaulyje Ortopedijos pramonės įmonių „Bauerfeind“ į savo medikų komandą, kuri rūpinsis sportininkų traumų profilaktika Pjongčango olimpinėse ir parolimpinėse žiemos žaidynėse, pasikvietė ir specialistą iš Lietuvos – „Ortopedijos technika“ ortopedą techniką Marių Jonelį. Šis specialistas dirba ir Kėdainiuose, kur pirmadieniais ir trečiadieniais nuo 11 iki 13 val. prie Kėdainių ligoninės priėmimo skyriaus esančiame kabinete VšĮ Kėdainių PSPC ir ligoninės pacientus priima su šeimos gydytojo ir gydytojo specialisto siuntimu bei konsultuoja ir be siuntimo. Praėjusiais metais Kėdainių PSPC medikus M. Jonelis supažindino su ,,Ortopedijos technika“ teikiamomis paslaugomis, priemonėmis bei naujovėmis.

  Į kelionę – su trispalve

  „Lietuvai tokia galimybė pasitaikė pirmą kartą“, – pakiliai nusiteikęs pasakojo 27-erių panevėžietis Marius Jonelis, kuriam teks dirbti kartu su patyrusiais pasaulio gydytojais bei sporto ortopedais technikais iš Vokietijos, Austrijos, Nyderlandų, Belgijos ir Ispanijos.

   

  „Mūsų įmonės bendradarbiauja jau 10 metų. „Bauerfeind“ įtvarus ypač pamėgę sportininkai dėl jų funkcionalumo ir patogumo judant. Jie stabilizuoja reikiamą vietą, tačiau nevaržo judesių,“ – komentavo AB „Ortopedijos technika“ specialistas.

  Įmonė „Bauerfeind“, kaip organizacinio komiteto partnerė, yra centrinės sveikatos priežiūros sistemos dalis ir vietoje padės teikti medicinos paslaugas visiems žiemos žaidynėse dalyvaujantiems atletams.

  Marius Jonelis darbuosis vienoje iš olimpinio miestelio poliklinikų savaitę laiko (nuo vasario 11 iki 17 d.). Nors dėl žaidynių Vasario 16-ąją panevėžietis praleis toli nuo tėvynės, tačiau prisipažino, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį vis tiek švęs:,,Į rankinį bagažą su savimi galiu pasiimti tik būtiniausius daiktus, bet Lietuvos trispalvę kelionei supakavau pirmiausia“.

  Dažniausios traumos

  Kaip informavo M. Jonelis, darbas olimpinio kaimelio poliklinikose vyks tokiu principu: gydytojas nustatys sužeisto atleto diagnozę ir kartu su juo parinks sportininkui optimalų produktą. Ortopedas technikas paaiškins atletui, kaip įtvaras veikia ir kaip jį tinkamai užsidėti bei individualiai pritaikys sportininkui tinkamiausią gaminį.

  Remiantis patirtimi, galima teigti, jog egzistuoja „karštosios zonos“, kuriose sportininkai traumas patiria dažniausiai, tai: keliai, nugara, čiurnos ir plaštakos. Atsižvelgiant į praėjusių 2010 m. žiemos žaidynių Vankuveryje bei 2014 m. žaidynių Sočyje praktiką, specialistai parūpino tipinių vietų traumų gydymui ir prevencijai reikalingų gaminių. Šiuo metu olimpiniame kaimelyje yra sukaupta 5 tūkst. „Bauerfeind“ produktų, kurie padės sportininkams, patyrusiems traumą, kuo greičiau sugrįžti į žiemos trasą.

   

  Įtvarai mažina skausmą ir saugo nuo pakartotinių traumų

  Ortopedo techniko teigimu, tinkamai pritaikyti įtvarai ne tik stabilizuoja sąnarius ir minimizuoja traumų tikimybę, bet ir prisideda prie įvairių skausmų mažinimo.Štai Hamburgo universiteto mokslininkai ištyrė, kad asmenys, kurie linkę patirti sąnarių skausmą einant, dėvėdami ,,Bauerfeind Genu Train“ kelio įtvarą,sugebėjo įveikti 2,4 karto didesnį atstumą, nei įprastai! Didžiausias megztų sportinių įtvarų ypatumas yra tas, kad jie judesio metu dirba kartu su raumenimis. Todėl juos vadina „aktyviais“ įtvarais.

   

  Dėl jų funkcijos ir veikimo pobūdžio žmogus gali išlikti mobilus, nepaisydamas traumos. Tai ypač aktualu sportininkams, kuriems kiekviena milisekundė, praleista judesyje – lemiama. Atletai ir gydytojai vertina ne tik išskirtinę gaminių kokybę „Made in Germany“, bet ir profesionalias „Bauerfeind“ technikų paslaugas. Jau 17 metų įmonė „Bauerfeind“ aktyviai dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose sporto renginiuose, todėl įmonės technikams aukščiausio lygio sportininkų traumos ir reabilitacija – toli gražu ne naujiena.

  Pietų korėjiečiai itin vertina šią patirtį – juk visada smagu bendradarbiauti su savo srities profesionalais.Tikėkimės, jog patyrę „Bauerfeind“ sporto ortopedai technikai ir inovatyvūs produktai padės užtikrinti sklandžią žaidynių eigą.

  Sėkmės technikui iš Lietuvos linki ir Panevėžio krepšinio komanda „Lietkabelis“, kuriai M. Jonelis ne kartą padėjo sugrįžti atgal į žaidimo aikštelę.

  VšĮ Kėdainių PSPC inform.

   

  .


  Grįžti į naujienų sąrašą