Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 677 95

Naujienos

 • 2018 03 08 Metų specialiste tapo Kėdainių PSPC šeimos gydytoja – Joana Kleivienė!

   

  Kovo 8-osios, Tarptautinės moterų dienos išvakarėse, tradiciškai buvo pagerbtos Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimuose dalyvavusios kraštietės. Iškilmingas renginys ,,Ačiū, kad šalia esi“ vyko Kėdainių miesto rotušėje.

  Penkioms nominacijoms buvo pasiūlytos 27 nominantės, už kurias kraštiečiai atidavė daugiau nei 5 tūkst. palaikymo balsų.Tačiau lemiamą balsą, kuri vis tik moteris yra verčiausia gauti apdovanojimą, tarė sudaryta komisija, kurios pirmininkė buvo renginio globėja, rajono mero pavaduotoja Olga Urbonienė. Visos nominantės apdovanotos savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus pasirašytomis padėkomis ir dovanomis, o nominacijų nugalėtojos apdovanotos autoriniais juvelyriniais dirbiniais – sagėmis, Seimo nario Dariaus Kaminsko dovanomis.

  Moterims savo ir mero vardu Olga Urbonienė linkėjo būti laimingoms, kad šalia visada būtų žmonės, kurie palaiko, kad vaikai teiktų vien džiaugsmą, stiprybę ir palaikymą.

  Apdovanota ,,Metų specialistė“

  ,,Metų specialistės“ kategorijoje buvo apdovanotos net trys moterys. Tarp kurių, už profesionalumą, novatoriškumą, pareigingumą, nuoširdumą darbe – VšĮ Kėdainių PSPC šeimos gydytoja – Joana Kleivienė. Nuo pirmųjų profesinės veiklos dienų Joana pasižymėjo kaip puiki specialistė, mielai, šiltai bendraujanti su bet kokio amžiaus pacientais. Visuomet besišypsanti, rūpestingai ir profesionaliai gydanti pacientus. Mandagi ir paslaugi, švelni ir, esant reikalui, griežta ir reikli, gydytoja pelnė pacientų pagarbą ir dėkingumą. Pareiginga ir kruopšti, sąžininga ir stropi, kiekvieną įstaigos vadovų pavestą užduotį atlieka atsakingai ir iki galo. Nuolat siekia žinių, aktyviai dalyvauja mokslinėse konferencijose. Įgytomis žiniomis dalinasi su kolegomis. Du kartus per savaitę gydytoja rūpinasi Gudžiūnų ambulatorijos pacientais. Neretai gydytojai tenka spręsti ne tik jų sveikatos, bet ir socialines problemas. Draugiška ir nuoširdi, pasiruošusi atskubėti į pagalbą kolegoms. Už šias savybes gerbiama ir mylima kolektyve. Gyvendami Kaune, su vyru, gydytoju chirurgu Arvydu Kleiva kasdien važinėdavo į darbą Kėdainių PSPC bei Kėdainių ligoninėje. Per keletą metų, pamilo mūsų miestą, jo žmones, savo pacientus, todėl nutarė čia įleisti šaknis ir apsigyventi Kėdainiuose.

  Gavusi apdovanojimą, gydytoja J. Kleivienė tarė: ,,Manau, kad įvertinimas yra svarbus kiekvienam žmogui, ir nesvarbu, kokia forma tai būtų išreikšta. Man taip pat. Labai dėkoju visiems, kad už mane balsavo, palaikė. Nedarau nieko didingo, tiesiog myliu žmones, myliu savo mylimą darbą ir stengiuosi jį atlikti gerai“.

  Pasveikintos nominantės

  ,,Metų specialistės“ nominacijoje buvo pristatyta ir pasveikinta vaikų ligų gydytoja Rima Vaitkevičienė.

   

  ,,Metų mamos“ nominacijoje buvo pasveikinta Kėdainių PSPC Pediatrijos skyriaus vaikų ligų gydytoja Stasė Satkuvienė. Kartu su vyru išauginusi tris vaikus, daugiau nei 40 metų kaip savo vaikais rūpinasi mažųjų pacientų sveikata. Užaugę S.Satkuvienės pacientai, dabar į gydytoją kreipiasi jau su savo vaikais ar anūkais. Gydytoja Stasė rūpesčiu apgaubia kiekvieną pacientą. Ji - kaip mama daugiau nei 600 savo apylinkės pacientų. Rūpestinga ir labai darbšti, gydytoja Stasė ne tik profesionaliai gydo, bet neretai sprendžia ir skaudžias pacientų socialines problemas. Jos pacientai ir šeimynos “Alrudai” gyventojai. Jiems Stasė skiria ypač daug šilumos ir dėmesio.

  ,,Metų kūrėjos“ nominacijoje buvo pasveikinta Kėdainių PSPC Akademijos ambulatorijos ir Mantviliškio medicinos punkto bendrosios praktikos slaugytoja Rasa Kerzienė. Kolegos ją apibūdina kaip nuoširdžią, draugišką darbuotoją, o pacientai vertina už darbštumą, dėmesį, kantrybę, šiltą bendravimą. Grįžusi po įtemptos darbo dienos moteris atsipalaiduoja skirdama laisvalaikį kūrybinei veiklai. Rasa – auksarankė mezgėja, prisipažinusi, kad mezga nuo tada, kiek save pamena. Moteris nebesuskaičiuoja, kiek per gyvenimą numezgė megztinių, tunikų, suknelių, pirštinių, riešinių, kepurių, šalikų, kojinių, batukų mažyliams. Vąšeliu ji neria baltas staltieses, rankines, padėkliukus. Pastaruoju metu populiariausias mezginys, kurį užsako klientės – ažūrinės skaros, kaip šiltos ir elegantiškos drabužių detalės.

  Kėdainių krašto Metų Moterų rinkimų nugalėtoją ir nominantes šiltai pasveikino Kėdainių PSPC direktorės pavaduotoja organizaciniam metodiniam darbui Jūratė Judickienė bei kiti kolegos. 

  Asta Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams


   
   


   


  Grįžti į naujienų sąrašą