Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 677 95

Naujienos

 • 2017 05 17 Apdovanoti moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ nugalėtojai

  Tarptautinės šeimos dienos proga teritorinėse ligonių kasose apdovanoti moksleivių nuotraukų konkurso ,,Sveika šeima“ nugalėtojai.Kauno teritorinė ligonių kasa daugiausiai nuotraukų šiam konkursui gavo iš Kauno, Vilkaviškio, Kėdainių ir Marijampolės mokyklų moksleivių.Tarp nugalėtojų buvo ir viena moksleivė iš Kėdainių rajono savivaldybės.Tai Kėdainių Šviesiosios gimnazijos 4 a klasės mokinė – Austė Raicevičiūtė, konkursui pateikusi nuotrauką ,,Natūralūs vitaminai – ne tik pavasarį“, kurioje užfiksuota akimirka, kai Austės mama ir tėtis su VšĮ Kėdainių PSPC šeimos gydytoja Joana Kleiviene mėgaujasi vaisiais bei vaisių sultimis.

   

  Į jaunųjų fotografų apdovanojimo šventę gausiai rinkosi konkurso nugalėtojai, jų šeimos nariai,konkurso rėmėjai. Svečiai džiaugėsi salės prieigose eksponuojama geriausiomis pripažintų nuotraukų paroda. Nuotraukose - šeimos sveiko gyvenimo būdo akimirkos: graži šeimos bendrystė, sveikos salotos, aktyvus poilsis, šeimos gydytojas.

  Susirinkusiems į šventę sveikinimo žodį tarė Kauno teritorinės ligonių kasos (Kauno TLK) direktorius Virgilijus Šiaudikis. Apie visuomenės bei šeimos institucijos sveikatos stiprinimo svarbą siekiant išvengti ligų kalbėjo Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovė Aida Butkienė.

   

  Kokia prasminga ir įdomi gali būti fotografija papasakojo ir rodė skaidres iš savo paskutinės kelionės po Tanzaniją ir Zanzibarą Lietuvos spaudos fotografų klubo atstovas, konkurso „Sveika šeima“ vertinimo komisijos narys fotografas Algimantas Barzdžius.

   

  „Fotografija gali tapti jūsų puikiu hobiu, amatu ar profesija. Unikalu yra tai, kad fotoaparatu gali užfiksuoti akimirkas, kurios jau niekada gyvenime nebepasikartos,“- susirinkusiems moksleiviams aiškino fotografas Algimantas.

   

  Konkurso „Sveika šeima“ Kauno TLK organizatorė Administravimo skyriaus vedėja Virginija Juciuvienė apgailestavo, kad ne visų savivaldybių moksleiviai buvo aktyvūs, tačiau komisijos sprendimu atrinkti labiausiai patikę ir atitikę konkurso idėją darbai.

   

  „13 prizininkų apdovanoti Kauno TLK prizais – išmaniosiomis apyrankėmis, kurios skaičiuoja žingsnius, kilometrus, kalorijas ir kita. Taip pat nugalėtojai gavo Lietuvos spaudos fotografų klubo naują leidinį „Lietuvos spaudos fotografija 2017“. Dovanų maišeliuose – ir konkurso rėmėjų prizai: masažuokliai, krepšiai, USB atmintinės, gertuvės, puodeliai, atšvaitai, knygos, kvietimai į spektaklius, edukacines-pažintines programas, rašikliai ir kitos puikios dovanėlės,“ – šypsojosi Virginija Juciuvienė.

   

  Už šias gausias dovanas nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams: UAB ,,Ortopedijos centras”, Vilkaviškio rajono savivaldybės sveikatos biurui, Kėdainių rajono visuomenės sveikatos biurui, Kauno Europe Direct informacijos centrui, VšĮ ,,D&DM” mokymų centrui,Kauno valstybiniam muzikiniam teatrui, Kauno miesto kameriniam teatrui, Antano Zmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejui, Nacionaliniam Kauno dramos teatrui, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejui. Rėmėjams buvo įteiktos Kauno TLK padėkos.  

   

  Kauno TLK direktorius įteikė apdovanojimus konkurso nugalėtojams ir priminė, kad aktyviausi buvo Kauno ir Vilkaviškio moksleiviai.

  Pagrindinis prizas atiteko Vilkaviškio rajono savivaldybės Paežerių pagrindinės mokyklos dešimtokei Viktorijai Zaveckaitei už nuotrauką „Pavasariškas pasivaikščiojimas“,- ji apdovanota pagrindiniu prizu - veiksmo kamera „Go Pro“.                                 

   Parengė Veronika Pečkienė,Kauno teritorinės ligonių kasos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene

    

   




  Grįžti į naujienų sąrašą