Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 677 95

Naujienos

 • 2018 07 09 Giedant ,,Tautišką giesmę“, širdys plakė vienu ritmu
  Liepos 6-ąją, Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną ant Bakainių piliakalnio (Surviliškio seniūnijoje), Kėdainiuose – Didžiosios Rinkos aikštėje Kėdainių miesto bei rajono gyventojai 21 val. su viso pasaulio lietuviais giedojo Lietuvos šimtmečio ,,Tautišką giesmę“. Šventiniuose renginiuose galima buvo sutikti ir VšĮ Kėdainių PSPC medikų, kurie,,Tautišką giesmę“ giedojo ne tik Kėdainių krašte, bet įvairiose Lietuvos vietose.
  Plačiau
 • 2018 07 03 ,,Nuo priklausomybės iki blaivybės išsaugojimo”
  VšĮ Kėdainių PSPC Psichikos sveikatos skyriuje birželio pradžioje pradėta taikyti blaivybės įgūdžių palaikymo programa, įgauna pagreitį. Rugpjūčio mėnesį užsiėmimai bus tęsiami. Projekto ,,Nuo priklausomybės iki blaivybės išsaugojimo” esmė – palaikomasis blaivybės įgūdžių mokymas priklausomiems nuo alkoholio asmenims po abstinencijos sindromo nutraukimo. Tikslas – padidinti priklausomybe sergančių asmenų galimybes gerinti psichikos sveikatą – kontroliuoti ligą, palaikyti blaivybės įgūdžius ir taip sumažinti atkryčio riziką. Pasak psichikos sveikatos skyriaus vedėjos Aistės Leleikienės, projektas skatins pripažinti savo ligą, negebėjimą ją kontroliuoti, pacientas bus skatinamas kelti savivertę, bus motyvuojamas analizuoti savo jausmus ir ugdyti savyje dorovę.
  Plačiau
 • 2018 07 02 Profilaktiškai sveikatą pasitikrino daugiau miesto moksleivių
  VšĮ Kėdainių PSPC pediatrijos skyriaus duomenimis, iki šių metų liepos 1 d. iš 5372 rajono moksleivių profilaktiškai pasitikrino sveikatą 59 proc. (iki birželio 1 d. 45,7 proc.), iš jų 62 proc. miesto moksleivių (iki birželio 1 d. 47 proc.) ir 51 proc. mokinių, prisirašiusiųjų ambulatorijose (iki birželio 1 d. 42 proc.).
  Plačiau
 • 2018 06 26 Nemokami užsiėmimai būsimiesiems tėvams!
  Sveiko vaiko gimimas bei jo sveikatos išsaugojimas vaikystėje sukuria optimalias sąlygas gerai žmogaus sveikatai visą likusį jo gyvenimą. Įrodymais pagrįsta teigti, kad investicija į vaikus nuo pat ankstyvos vaikystės pasiteisina su kaupu. Būtent šiuo ankstyvuoju gyvenimo laikotarpiu, net prieš vaikeliui ateinant į šį pasaulį, formuojasi pagrindiniai įgūdžiai, psichinės ir fizinės sveikatos pagrindas.
  Plačiau
 • 2018 06 20 Pažintinė kolegų kelionė po Zarasų kraštą
  Jau tapo tradicija VšĮ Kėdainių PSPC dantų gydymo skyriaus medikams keletą kartu per metus kartu papramogauti bei turiningai praleisti laiką. Su kolegomis paprastai lankomi teatrai, koncertai, dalyvaujama visuomeninėse akcijose, edukacinėse programose, pavasarį bei rudenį rengiamos išvykos bei ekskursijos į kokią nors įdomesnę Lietuvos vietą. Šį kartą buvo aplankytas Zarasų kraštas. ,,Mums norisi ir po darbo kartu kažkur nuvykti, ką nors gražaus ir įdomaus pamatyti. Gal kitos kolegės neturi galimybių pakeliauti po Lietuvą, todėl visuomet kviečiame visas skyriaus gydytojas odontologes, jų padėjėjas, burnos higienistes, kitas darbuotojas, buvusios mūsų skyriaus odontologes bei dirbančias privačiai keliauti kartu“, - sakė šių išvykų iniciatorė ir organizatorė, dantų gydymo skyriaus vedėja Rūta Lavrukėnienė, kuri ir dalinasi kelionės įspūdžiais.
  Plačiau