Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 677 95

Naujienos

 • 2017 05 29 Kviečiame būsimuosius tėvelius!
  Kviečiame būsimąsias mamas ir tėvelius dalyvauti Kėdainių rajono Motinystės mokyklos parengtoje programoje „Sveika gyvenimo pradžia“.
  Plačiau
 • 2017 05 26 Naujas GMP automobilis pasiekė Kėdainių PSPC
  Naujausias B tipo GMP automobilis pasiekė VšĮ Kėdainių PSPC Greitosios medicinos pagalbos skyrių bei netrukus išskubės pas medikų pagalbos kviečiančius rajono gyventojus.Su GMP skyriaus skubios medicinos pagalbos slaugos specialistais apžiūrėjusi naujutėlaitį automobilį, vyr.slaugos specialistė Jolanta Vaišvilienė pademonstravo bei pakomentavo GMP automobilyje esančias medicinos priemones (prietaisus). Kad naujasis automobilis galėtų ,,vykdyti“ visas reikiamas funkcijas, jį dar teks aprūpinti būtiniausia medicinos įranga iš įstaigos lėšų.
  Plačiau
 • 2017 05 24 Iš vizito po Švediją sugrįžus: panašumai ir skirtumai
  Gegužės 15-19 dienomis buvo organizuotas Kauno regiono savivaldybių Pirminės sveikatos priežiūros įstaigų, greitosios medicinos pagalbos stočių ir visuomenės sveikatos biurų vadovų kvalifikacijos tobulinimo vizitas į Skonės regioną (Švedija). Vizite dalyvavo ir VšĮ Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė, kuri su kolegomis iš Kauno regiono lankėsi Lundo universiteto Medicinos fakulteto Pirminės sveikatos tyrimų centre, Greitosios medicinos pagalbos stotyje Malmėje, Kristianstade susipažino su pirminės sveikatos priežiūros įstaigos KristianstadKliniken darbu, taip pat lankėsi Skonės regiono administracijoje. Taip pat dalyviai daug diskutavo tarpusavyje apie teisės aktų įgyvendinimą praktikoje, dalinosi patirtimi, aptarė temas ir galimybes rengti bendrus regioninius projektus.
  Plačiau
 • 2017 05 17 Apdovanoti moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ nugalėtojai
  Tarptautinės šeimos dienos proga teritorinėse ligonių kasose apdovanoti moksleivių nuotraukų konkurso ,,Sveika šeima“ nugalėtojai.Kauno teritorinė ligonių kasa daugiausiai nuotraukų šiam konkursui gavo iš Kauno, Vilkaviškio, Kėdainių ir Marijampolės mokyklų moksleivių.Tarp nugalėtojų buvo ir viena moksleivė iš Kėdainių rajono savivaldybės.Tai Kėdainių Šviesiosios gimnazijos 4 a klasės mokinė – Austė Raicevičiūtė, konkursui pateikusi nuotrauką ,,Natūralūs vitaminai – ne tik pavasarį“, kurioje užfiksuota akimirka, kai Austės mama ir tėtis su VšĮ Kėdainių PSPC šeimos gydytoja Joana Kleiviene mėgaujasi vaisiais bei vaisių sultimis.
  Plačiau
 • 2017 05 10 Tarptautiniame psichiatrų kongrese – ir Kėdainių PSPC gydytojai psichiatrai
  Gegužės 3-6 dienomis Vilniuje vyko tarptautinis Pasaulinės psichiatrų asociacijos (angl. World Psychiatric Association) kongresas „Besikeičianti visuomenė, besikeičianti psichiatrija, besikeičiantis žmogus“. Tokio lygio renginys mūsų šalyje buvo surengtas pirmą kartą. Kongrese dalyvavo ir pranešimą, tema:,,Fizinių pratimų įtaka depresija sergančiųjų kognityvinėmis funkcijomis“ skaitė VšĮ Kėdainių PSPC gydytoja psichiatrė Aistė Leleikienė. Kongrese taip pat dalyvavo gydytojas psichiatras Audrius Juodinis.
  Plačiau