Darbo laikas
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 7.00 - 17.00
 • 8.00 - 12.00
Mus rasite:
Kėdainiai, Budrio g. 5
Tel. (8 347) 515 73
       (8 347) 508 72

Faks. (8 347) 677 95

Aktualijos

 • 2017 11 17 Startuoja Europos ŽIV testavimo savaitė
  Jau šį penktadienį, lapkričio 17 d., startuoja Europos ŽIV testavimo savaitė. Asociacija Demetra vienijasi su Europos valstybėmis dėl kelintus metus iš eilės organizuojamos Europos ŽIV testavimo savaitės, kuria siekiama informuoti apie ŽIV ištyrimo naudą ir paskatinti kuo daugiau žmonių atlikti ŽIV tyrimą. Prie Europos ŽIV testavimo savaitės renginių aktyviai prisideda ir VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centras.
  Plačiau
 • 2017 11 16 Antibiotikai: vartokime atsakingai!
  Užkrečiamųjų ligų ir AIDS (ULAC), minėdamas Pasaulinę supratimo apie antibiotikus savaitę (lapkričio 13-19 d.), kviečia atkreipti dėmesį į Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO)skelbiamą šūkį:,,Prieš pradėdami vartoti antibiotikus pasitarkite su gydytoju!“. Atsakingas antibiotikų vartojimas padeda sumažinti antimikrobinio atsparumo grėsmę.Kas yra antibiotikai bei kokie slypi pavojai juos vartojant savo nuožiūra? Kodėl šeimos gydytojas, peršalimo ligomis besiskundžiančiam pacientui, neišrašo antibiotikų? Galbūt jie ne visais atvejais būtini? Kuo žmonės rizikuoja pirkdami receptinius vaistus ne iš vaistinių, o iš po prekystalio, ar perimdami iš kitų žmonių, ar tiesiog suvartoja rastą jų likutį savo vaistinėlėje? Apie tai kalbamės su VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro šeimos gydytoja Violeta Grinkevičiene.
  Plačiau
 • 2017 11 14 Nors automobilių stovėjimo aikštelėje vietų yra, vairuotojai vis tiek pažeidžia KET taisykles
  Dar visai neseniai, spalio 25-ąją prie Kėdainių PSPC ir Kėdainių ligoninės buvo atidaryta nauja automobilių stovėjimo aikštelė. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad naujojoje aikštelėje, skirtoje 175 automobiliams, sutilps visi atvykusieji, norintys patekti į šias gydymo įstaigas. O svarbiausia - išsispręs ilgai besitęsusios problemos, kai ir policija bausdavo vairuotojus, kad šie neleistinose vietose statydavo automobilius ir GMP automobiliui nebereikės įveikti pravažiavimo kliūčių, skubant į priėmimo - skubiosios pagalbos skyrių. Tačiau mūsų viltys, jog taip ir bus, vis dar neišsipildo – praėjusį penktadienį bei antradienio rytą iškviestas policijos ekipažas užfiksavo ne vieną draudžiamo ženklo zonoje pastatytą automobilį.
  Plačiau
 • 2017 11 09 Ligų prevencijos paradoksai: žino, bet nesitikrina
  ​Naujausiais visuomenės nuomonės tyrimo duomenimis, net 80 procentų nustatyto amžiaus žmonių žino, kad gali nemokamai dalyvauti prevencinėse programose, tačiau pasitikrina tik kas antras ar kas trečias (priklauso nuo prevencinės programos) apie tai žinančiųjų. Situacija paradoksali – juk, jei žmogus yra atsakingas už savo sveikatą ir žino apie galimybę nemokamai pasitikrinti sveikatą – jis neturėtų delsti, suprasdamas, kad tai ligos neatitolina, sako specialistai.
  Plačiau
 • 2017 11 02 Stendas „Gripas... Kaip apsaugoti save ir kitus?“
  VšĮ Kėdainių PSPC parengtas stendas „Gripas... Kaip apsaugoti save ir kitus?“. Stende pateikiama informacija, kad gripas – užkrečiama kvėpavimo takų liga, kurią sukelia gripo virusai. Gripas kartojasi kasmet vėlyvą rudenį, ankstyvą žiemą ir plisdamas apima dideles įvairaus amžiaus žmonių grupes. Gripo virusas pažeidžia nosies, ryklės gleivinę, plaučius...
  Plačiau