Gydytoją psichiatrę Aistę Leleikienę pasveikino kolektyvas

VšĮ Kėdainių PSPC psichikos sveikatos skyriaus vedėją gydytoja psichiatrę Aistę Leleikienę praėjusią savaitę Lietuvos sporto universitete (LSU) apgynus biologijos mokslo krypties daktaro disertaciją, po trumpų atostogų sugrįžus į darbą, pasveikino įstaigos administracija, kolegos. ,,Didžiuojamės jumis, jūsų darbais, mylim jus ir labai tikimės, kad ši pavasarinė Kėdainių senamiesčio nuotrauka, kurią jums dovanojame, neleis jums išvykti iš Kėdainių”, – linkėjo Kėdainių PSPC direktorės pavaduotoja organizaciniams metodiniam darbui Jūratė Judickienė.

Ta proga Aistę Leleikienę sveikino ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkė, Kėdainių ligoninės gydytoja Raimonda Augienė kartu su tarybos sekretore Kėdainių PSPC šeimos gydytoja Vilma Šnurevičiūte.

Išgyveno iššūkių laiką

Pati biomedicinos mokslų daktarė pripažino, kad disertacijos gynimo procesas buvo tarsi iššūkių laikas, atrodė, kad tie klausimai niekada nesibaigs, ji jautė savo artimųjų ir kolegų palaikymą, tai labai džiugino. ,,Bet tikriausiai pats gražiausias įspūdis, tai pats laimėjimas, daug metų vakarų ir naktų atiduota siekiant šio mokslo laipsnio. Atrodo keista, kad jau nebereikia sėsti prie kompiuterio ir dirbti naktimis. Malonu, kad buvau pripažinta ir suprasta. Ir tikriausiai pati tema – „Fizinio aktyvumo įtaka depresija sergančiųjų protiniam darbingumui“ kelia daug iššūkių, kaip svarbu kiekvienam išlikti darbingam ir suprasti, kad pokyčiai vyksta smegenyse, kaip svarbu pajausti tikrą naudą ir matyti prasmę mano darbe. Kad tai yra ateities dalykas. Antidepresantai visada buvo, senuosius keitė naujos kartos, bet niekas ,,nesprogo”, reikia daryti kažką daugiau, todėl mano mokslinio darbo tema, fizinio aktyvumo įtaka ir yra vienas iš tų dalykų, ką mes galime tikrai pasiekti. O kas laukia ateityje? Visas žinias atiduoti kiekvienam pacientui, nepamirštant savęs ir savo aplinkos, savo artimųjų ir bendradarbių, kad visi mes galėtume ir mokėtume pasidžiaugti paprastais gyvenimiškais dalykais. Šiandien esu be galo laiminga, bet dar netikiu, kad po šitiek metų pagaliau tai pasibaigė”, – nuoširdžiai su kolektyvu savo laimėjimu pasidžiaugė A. Leleikienė.