Pediatrijos skyriuje įžiebta pirmoji Kėdainiuose Kalėdų eglutė

Tradiciškai, pirmąją žiemos dieną Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro pediatrijos skyriuje įžiebiama pirmoji Kėdainiuose Kalėdų eglutė. Šiemet, kadangi gruodžio 1-oji buvo savaitgalį, eglutė įžiebta šį pirmadienį. Šiemetinė Kalėdų eglutė yra išskirtinė, skirta Lietuvos šimtmečiui ir papuošta trijų – geltonos, žalios ir raudonos spalvų žaisliukais. 

Lygiai 12 val. pediatrijos skyriaus fojė susirinkusius mažuosius ir jau ūgtelėjusius pacientus bei jų tėvelius pasitiko linksmai nusiteikę Kėdainių lopšelio-darželio ,,Pasaka“ jaunieji atlikėjai, padainavę šventiniam laikotarpiui tinkančias daineles ,,Žiema“, ,,Svajonių dainelė“, ,,Stebuklingos Kalėdos“, ,,Džiaugsmingų šventų Kalėdų“. Vaikai šoko, ,,jojo“ arkliuku, ,,važiavo“ traukinuku, į ratelį kvietė mažuosius skyriaus pacientus. Šventinę programą paruošė meninio ugdymo pedagogė Dalia Sirijatavičienė ir socialinė pedagogė Rasa Kvederienė.

Mažieji ypač laukė Kalėdų senelio pasirodymo. Juo labiau, kad prieš keletą dienų žemė dar buvo nuklota rudens lapais, o pirmomis žiemos dienomis iškritęs bene pirmasis sniegas, visiems buvo tikra žiemos dovana.

Be vargo, per snieguotus kelius atvykęs Kalėdų senelis ant kėdės beveik nesėdėjo – linksminosi kartu su vaikais, šoko ratelius, klausėsi vaikų deklamuojamų eilėraščių, o atrišęs dovanų maišą, visus vaišino saldainiais. Stebuklinga lazda tris kartus pabeldęs į grindis, įžiebė Kalėdų eglutę.

Visiems sudainavus ,,Džiaugsmingų šventų Kalėdų ir Metų Naujų“, didžiųjų metų švenčių laukimo  laikotarpis prasidėjo.

A. Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams