Aštuntasis rajono Metų Medikas – Alfredas Hofmanas

Balandžio 26-ąją, Medicinos darbuotojų dienos išvakarėse, Kėdainių kultūros centre buvo apdovanotas ir pagerbtas aštuntasis Kėdainių rajono savivaldybės Metų Medicinos darbuotojas – juo tapo VšĮ Kėdainių ligoninės Traumatologijos skyriaus gydytojas ortopedas-traumatologas Alfredas Hofmanas.

Patiems medikams linkėta sveikatos

Šventėje, skirtoje pagerbti Kėdainių rajono medikus bei medicinos darbuotojus dalyvavo rajono meras Valentinas Tamulis, Seimo narys Darius Kaminskas, rajono savivaldybės laikinai einanti administracijos direktoriaus pareigas Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Kristina Kemešienė, savivaldybės tarybos nariai, skyrių vadovai, rajono įmonių, įstaigų vadovai, sveikatos ir gydymo įstaigų medikai bei veteranai.

Profesinės šventės proga medicinos darbuotojus sveikinęs rajono meras Valentinas Tamulis linkėjo patiems medikams rasti laiko pasirūpinti savo šeima ir savo sveikata. Buvusius kolegas medikus sveikino Seimo narys Darius Kaminskas, Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkė, Kėdainių ligoninės gydytoja Raimonda Augienė.

Padėkų nebūna per daug

VšĮ Kėdainių ligoninės direktorius Stasys Skauminas sveikino visus susirinkusius medicinos darbuotojus su visų švente – medikus, ir ne medikus, kurie dirba rajono gydymo įstaigose. ,,Be kasdieninio darbo, švenčių ne tiek ir daug – Kalėdos, Velykos ir Medicinos darbuotojų diena, todėl manau, kad tos retos šventės turėtų palikti kažkokią tai žymę mūsų visų ir mūsų šeimų gyvenime. Todėl medicinos darbuotojams, visiems, kurie dirba medicinoje norėčiau padėkoti už jų darbą. Padėkų niekada nebūna per daug, dažniausiai mes girdim piktesnius žodžius, ne tiek dėkingumo, kiek nepasitenkinimą, apie kurį neretai kalbama viešoje erdvėje. Kai gerai kažkas tai būna, niekas neprisimena, bet jeigu kas nors negerai, išskambina visais ,,varpais“, todėl noriu palinkėti pirmiausia jums visiems sveikatos, kantrybės ir atlaidumo. Juk žmonės galų vis tiek ateis pas mus,“ – nuoširdžiai ir šmaikščiai užbaigė Kėdainių ligoninės vadovas.

Rinkta iš 17 kandidatų

Apdovanoti teikimui medikų sąrašą svarstė Kėdainių rajono savivaldybės Metų Medicinos darbuotojo apdovanojimui skirta atrankos komisija. Minėtos atrankos komisijos pirmininkė Jūratė Judickienė, kuri, sveikindama medikus su profesine švente linkėjo būti ištvermingiems, saugoti save ir kad kasdien sektųsi suderinti pacientų lūkesčius su savo galimybėmis.

Šiais metais atrankos komisijai buvo pateikta 17 kandidatų, iš kurių net 8 medikai buvo iš VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro.

Visi pretendentai į Metų medicinos darbuotojo titulą buvo apdovanoti Kėdainių rajono savivaldybės vadovo pasirašytomis padėkomis ir dovanomis. Išskirtinai pagerbtas Metų Medicinos darbuotoju tapęs VšĮ Kėdainių ligoninės Traumatologijos skyriaus gydytojas ortopedas-traumatologas Alfredas Hofmanas.

2019 metais gauti Metų Medicinos darbuotojo apdovanojimą, buvo pateikti šie VšĮ Kėdainių PSPC pretendentai:

JOANA KLEIVIENĖ, Terapijos skyriaus vedėja, šeimos gydytoja;

LINA KILIENĖ, Pediatrijos skyriaus vaikų ligų gydytoja;

RIMA KIKILIENĖ, Krakių ambulatorijos administratorė, bendrosios praktikos slaugytoja;

DAIVA LAPINSKIENĖ, bendrosios praktikos slaugytoja;

RAMŪNĖ LEONAVIČIENĖ, bendrosios praktikos slaugytoja;

GENĖ LEVANIENĖ, bendrosios praktikos  slaugytoja;

EGLĖ STEPONĖ, Psichikos sveikatos skyriaus vaikų ir paauglių psichiatrė;

IRMINA ŠIRKIENĖ, Pelėdnagių ambulatorijos šeimos gydytoja.

Medicinos darbuotojų dienos šventę vedė Vytautas Rumšas jaunesnysis, šventinę nuotaiką dovanojo atlikėjo Martyno Kavaliausko koncertinė programa su gyvo garso grupe.

Asta Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams