Prisidėjo prie gerumo akcijos

 

Kėdainių rajono sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija, įsikūrusi VšĮ Kėdainių PSPC Psichiatrijos dienos stacionare, su dideliu noru prisidėjo ir palaikė visoje Lietuvoje vykstančią gerumos akciją – „Spalvotas pavasaris“, kurios metu siuvamos, mezgamos, neriamos kepurytės onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir moterims. Visą mėnesį bendrijos narės, iš savų medžiagų ir siūlų užsiėmimų metu bei namuose daug laiko skyrė kepurėlių mezgimui, nerimui bei siuvimui, kojinių, riešinių mezgimui, kurios bus skirtos sunkią ligą besigydantiems mažiesiems ligoniukams bei moterims.

Per 20 nertų, megztų ir nertų kepurėlių bei 20 porų megztų kojinių ir riešinių bendrijos pirmininkė, Psichikos sveikatos skyriaus socialinė darbuotoja Aušra Pupkevičienė paskutiniąją akcijos dieną pristatė į M. Daukšos viešąją biblioteką, iš kur pasklis po Lietuvą.

Bendrijos narės prisipažino, kad dalyvaudamos šioje akcijoje, jautėsi tarsi nedidelį, bet gerą darbą padariusios. ,,Nors savo rankų darbeliais galime palaikyti sunkią ligą išgyvenančius mažuosius ligonius bei moteris. Nėrėme, mezgėme ne tik užsiėmimų metu, bet ir namuose, kad tik kuo daugiau padarytume. O siūdamos kepurytes ar megzdamos kojinytes tikrai pagalvojome apie tuos, kurie tai dėvės. Taip norisi jiems visiems palinkėti stiprybės ir pasidžiaugti spalvotu pavasariu“, – sakė prie akcijos aktyviai prisidėjusios Monika bei Rima, kurioms pritarė kitos moterys – Vitalija, Regina, Gražina, Elena, Vida ir Aušra.

Asta Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams