Į Lietuvos GMP žaidynes išlydėta Kėdainių PSPC GMP komanda

Gegužės 23-osios rytą į XIII Lietuvos greitosios medicinos pagalbos (GMP) žaidynes, kurios vyks Birštone gegužės 23-25 dienomis išlydėta VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro GMP skyriaus komanda. Žaidynėse dalyvaus skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistės Roberta Barisnevičienė ir Danguolė Matačiūnienė bei vairuotojas-sanitaras Justas Bivilis. Taip pat į žaidynes vyks GMP skyriaus vyresnioji slaugos specialistė Jolanta Vaišvilienė.

Žaidynėse – nebe naujokai

Lietuvos greitosios medicinos pagalbos (GMP) žaidynėse dalyvausiantys Kėdainių GMP skyriaus komandos nariai – nebe naujokai. Skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistė Roberta Barisnevičienė ir vairuotojas-sanitaras Justas Bivilis žaidynėse dalyvavo pernai, o skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistė Danguolė Matačiūnienė – užpernai.

Praėjusiais metais pirmą kartą į žaidynes vykusi Roberta prisipažino, kad jai labiausiai nerimą kėlė nežinia. Šiemet ji jaučiasi užtikrinčiau, nes jau žino, ko gali laukti ir tikėtis varžybose. O kas šiemet kelia didžiausią nerimą? ,,Niekas, viskas gerai“, – šypsojosi ji.

Kartą savo jėgas Justas jau išbandęs žaidynėse galbūt jau žino, kokių klaidų nekartoti, kad vykdant užduotis lydėtų sėkmė? ,,Namų darbai paruošti, matysim kaip juos įvertins žaidynių teisėjai“, – nedaugžodžiavo Justas.

Prieš porą metų pirmą kartą besirengdama varžyboms Danguolė sakė, jog labiausiai kartojosi teorines žinias. Ruošdamasi vykti į šiemetines varžybas, ji sakė dariusi lygiai tą patį.

Visa Kėdainių GMP skyriaus komanda panašaus amžiaus, yra jauna, išbandę vienas kitą įvairiose situacijose, todėl gali visiškai pasitikėti vienas kitu.

,,Aš esu tikra, kad jūs žinot viską ir padarysit viską puikiai, dar geriau negu žinot ir mokat. Linkiu didžiausios sėkmės, labiausiai saugokit save, svarbiausia, kad žaidynių metu patys išvengtumėt traumų“, – linkėjo į žaidynes išvykstančiai GMP komandai VšĮ Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė.

Asta Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams