Kėdainių PSPC gauta valstybės kompensuojama gripo vakcina

VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre ir rajono ambulatorijose pradedamas skiepijimas kompensuojama keturvalente gripo vakcina ,,Vaxigrip Tetra”, skirta 2019/2020 metų gripo sezonui. Nemokama gripo vakcina skiepijami rizikos grupių suaugusieji pacientai: 65 metų ir vyresni rajono gyventojai, nėščiosios, asmenys, gyvenantys socialinės globos ir slaugos įstaigose, pacientai, sergantieji lėtinėmis širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų ligomis, lėtinėmis ligomis, susijusiomis su imuniniais mechanizmais, piktybiniais navikais bei sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai.
Nemokamai bus skiepijami vaikai iki 18 metų, turintieji šiuos sveikatos sutrikimus: pacientai, sergantieji lėtinėmis ligomis (inkstų, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo sistemos, onkologinėmis ligomis, sergantieji cukriniu diabetu ir pan.). Nemokamai skiepijami vaikai, gyvenantieji socialinės globos įstaigose.
Rizikos grupės pacientai, norintieji pasiskiepyti valstybės kompensuojama gripo vakcina turi kreiptis į savo šeimos gydytoją.
Miesto ir rajono gyventojai VšĮ Kėdainių PSPC ir rajono ambulatorijose gali pasiskiepyti nuo sezoninio gripo ir mokama keturvalente gripo vakcina ,,Fluarix Tetra“. Vienos vakcinos dozės kaina – 8,82 Eur.
Mūsų įstaigos medikų komanda pasiruošusi atvykti į kolektyvus ir paskiepyti darbuotojus darbo vietose. Dėl skiepijimo prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotojus Laimą Juodeikienę (tel.: 8 682 47289) arba Jūratę Judickienę (tel.: 8 618 06812).
Primename, kad skiepai yra efektyviausia priemonė apsisaugoti nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.