Pediatrijos skyriuje įžiebta pirmoji Kėdainiuose Kalėdų eglutė

Jau tapo gražia tradicija, pirmąją žiemos dieną Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro pediatrijos skyriuje įžiebti pirmąją Kėdainiuose Kalėdų eglutę. Kadangi šiemet gruodžio 1-oji buvo savaitgalį, eglutė įžiebta šį pirmadienį.

Lygiai 12 val. pediatrijos skyriaus fojė susirinkusius mažuosius ir jau ūgtelėjusius pacientus bei jų tėvelius pasitiko linksmai nusiteikę Kėdainių lopšelio-darželio ,,Vaikystė“ mažieji atlikėjai, padainavę šventiniam laikotarpiui tinkančias daineles ,,Baltos baltos Kalėdos“, ,,Stebuklingos Kalėdos“ ir kt. Vaikai šoko ,,Besmegenių šėlsmą“ bei ieškodami ,,Kas miške gyvena?“, kvietė į ratelį mažuosius skyriaus pacientus. Šventinę programą paruošė meninio ugdymo pedagogė Dalia Sirijatavičienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Kasparavičienė.

Ir Pediatrijos skyriaus svečiai, ir mažieji pacientai ypač laukė Kalėdų senelio pasirodymo. Juo labiau, kad neseniai dar žaliavę laukai, tik pirmomis žiemos dienomis buvo padengti pirmuoju sniegu. O virdurdienį intensyviai pradėjus snigti, tai buvo dar viena žiemos dovana, sustiprinusi didžiųjų metų švenčių laukimą.

Be vargo, per snieguotus kelius atvykęs Kalėdų senelis ant kėdės beveik nesėdėjo – linksminosi kartu su vaikais, o pakviestas į ratelį neatsiliko nuo mažųjų, klausėsi jų deklamuojamų eilėraščių,  atrišęs dovanų maišą, visus vaišino saldainiais. Stebuklinga lazda tris kartus pabeldęs į grindis, įžiebė Kalėdų eglutę, pajuokavęs, kad tai buvo pirmoji ir matyt pati sveikiausia jo įžiebta eglutė šiais metais.

Visiems sudainavus ,,Džiaugsmingų šventų Kalėdų ir Metų Naujų“, didžiųjų metų švenčių laukimo  laikotarpis prasidėjo.

Šventėje dalyvavusi VšĮ Kėdainių PSPC direktorė Audronė Rimkevičienė sakė, jog ypatingą dėmesį Įstaiga skiria mažiesiems pacientams, todėl norisi, kad kasmet Pediatrijos skyriuje įžiebiama Kalėdų eglutė suteiktų jiems kuo daugiau džiaugsmo, nes juk ir svarbiausi Kalėdų veikėjai yra vaikai, o ir Kalėdų senelis buvo ypatingas ir nepakartojamas, nes jis buvo su tikra barzda.

,,Pradedame nuo pediatrijos skyriaus, o jau paskui šventiškai puošiamės visuose skyriuose. Tikimės, kad tai pastebi ir mūsų pacientai ir juos tai džiugina. Gražaus ir prasmingo žiemos švenčių laukimo visiems Įstaigos pacientams“, – palinkėjo Kėdainių PSPC direktorė.

Asta Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams