Josvainių ambulatorijoje – nauja šeimos gydytoja

VšĮ Kėdainių PSPC Josvainių ambulatorijoje pradėjo dirbti nauja šeimos gydytoja – Audra Sadaunikienė. Gydytoja, baigusi tuometį Kauno medicinos universitetą (dabar LSMU), jau turi dešimties metų šeimos gydytojos darbo patirtį. Šeimos gydytoja ji yra dirbusi Babtų šeimos medicinos centre ir UAB Kėdainių šeimos klinika. Josvainių ambulatorijoje A. Sadaunikienė dirba pirmadieniais ir trečiadieniais, nuo 8 iki 12 val.
A. Sadaunikienė dar dirba ir Kėdainių šeimos klinikoje.
Pasak gydytojos, pacientų ji neskirsto į miesto ir kaimo – visi jie skirtingi ir įdomūs, o pačiai gydytojai kiekvienas iš jų yra užduotis, kurią stengiasi išspręsti be išankstinio nusistatymo. ,,Gal su rajono gyventojais palaikomas glaudesnis ryšys, jie nori dažniau ateiti, pasikalbėti, deja, vizito laikas pas gydytoją yra ribotas. Yra tokių pacientų, kurie labai nedrąsiai kalba apie savo sveikatos problemas. Suprantama, jie manęs nepažįsta, bet tam aš ir dirbu, kad jiems padėčiau. Čia gali būti tikrasis šeimos gydytojas, nes gydai tos pačios giminės kelias kartas – senelius, tėvus, anūkus“, – teigia A. Sadaunikienė.
O savo pacientams naujoji šeimos gydytoja linki sveikatos, šiek tiek geresnės nuotaikos ir pozityviau žiūrėti į gyvenimą.

Josvainių ambulatorijoje antradieniais ir penktadieniais, nuo 14 iki 17 val. pacientus priima šeimos gydytoja Monika Ramanauskienė.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.