VšĮ Kėdainių PSPC atnaujinamas planinių ambulatorinių paslaugų teikimas

VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre prioritetas teikiamas nuotolinėms paslaugoms (vaistų ir medicinos pagalbos priemonių išrašymui, elektroninių nedarbingumo pažymėjimų išdavimui ir tęsimui, šeimos gydytojo, slaugytojo konsultacijoms, būtinųjų tyrimų paskyrimui).

Nuotolinėms paslaugoms pacientai registruojasi suaugusiųjų poliklinikos registratūros telefonu: (8 347) 61 434; vaikų poliklinikos registratūros telefonu: (8 347) 61 555.

Nuotolinės konsultacijos metu gydytojas nusprendžia, ar reikalinga kontaktinė konsultacija, ir jei taip, paskiria vizito datą ir laiką. Pacientas į Kėdainių PSPC turi atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko (esant būtinybei –  ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo). Su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atvykus į polikliniką, jums bus matuojama temperatūra. Karščiuojantys daugiau kaip 37°C pacientai į poliklinikos patalpas neįleidžiami. Pacientams nurodoma kreiptis į šeimos gydytoją dėl tolesnių rekomendacijų nuotoliniu būdu.

Atvykstant į polikliniką, būtina dėvėti apsauginę veido kaukę,  mūvėti vienkartines  pirštines. Laukdami prie įėjimo į polikliniką ir poliklinikos viduje, vienas nuo kito būtinai laikykitės saugaus 2 metrų atstumo.

Kiekvienas šeimos gydytojas per darbo dieną 2 val. skiria kontaktinėms konsultacijoms, kitą laiką – nuotolinėms paslaugoms teikti.

Karantino metu teikiama būtinoji pagalba, atliekami skiepijimai, nėščiųjų priežiūra.

Valdant pacientų srautus, vykdoma registracija kraujo tyrimams.

Teikiamos visos paslaugos onkologiniams ligoniams.

Pacientams toliau teikiamos būtinosios odontologinės paslaugos (esant stipriam danties skausmui, ryškiam veido audinių patinimui, trauminiam dantų ir žandikaulių pažeidimui, kraujavimui po danties pašalinimo) bei priimami tie pacientai, kuriems gydymas buvo pradėtas  prieš karantiną.

Saugokime save ir kitus, dėkojame už supratingumą!

VšĮ Kėdainių PSPC inform.