SVARBI INFORMACIJA!

Profilaktinio vaikų sveikatos tikrinimo tvarka ekstremalios situacijos sąlygomis kelia daug klausimų tėveliams.

Informuojame, kad 2020 m. liepos 7 d. LR Sveikatos apsaugos ministro įsakymu reglamentuotas Vaiko sveikatos pažymėjimų galiojimas. Skelbiama, kad “iki karantino ir (ar) ekstremaliosios situacijos paskelbimo dienos paskutinė išduota forma Nr. E027-1 laikoma galiojančia iki einamųjų metų pabaigos toliau nurodytas sąlygas atitinkantiems pilnamečiams mokiniams ir vaikams, lankantiems švietimo ar kitą ugdymo įstaigą:

kurių ugdymas naujais mokslo metais bus tęsiamas toje pačioje švietimo įstaigoje arba toje pačioje ugdymo įstaigoje;

kurių sveikatos būklė nuo paskutinio privalomo profilaktinio sveikatos tikrinimo nepasikeitė taip, kad reikėtų keisti jų fizinio ugdymo grupę, arba neatsirado naujų bendrų arba specialių rekomendacijų, kurių turi būti laikomasi jiems dalyvaujant ugdymo veikloje.“

Įsakymu patvirtinama nuostata, kad moksleiviai ir darželinukai, kurie lankys tą pačią mokyklą ar darželį ir kurių sveikatos būklė nesikeitė, gali neskubėti. Šių vaikų sveikata turėtų būti patikrinta iki šių 2020 metų pabaigos.

Būsimieji pirmokai, pradedantieji lankyti darželį ar pereinantieji į kitą ugdymo įstaigą, turėtų nedelsdami registruotis pas savo šeimos gydytoją ir gydytoją odontologą.

Registracija pediatrijos skyriaus registratūros telefonais:

(8 347) 61 555, (8 347) 61 130;

dantų gydymo skyriaus registratūros telefonu: (8 347) 52 633;

rajono ambulatorijų registratūrų telefonais, kurie nurodyti interneto svetainėje www.kedainiupspc.lt

VšĮ Kėdainių PSPC inform.