Kėdainių karščiavimo klinika – naujose patalpose

Prasidėjus koronavirusinės infekcijos plitimui Kėdainių rajone bei daugėjant sergančiųjų skaičiui, Karščiavimo klinikos patalpos tapo per mažos, netenkina pacientų poreikių bei neatitinka reikalavimų. Nuo lapkričio 3 d. Karščiavimo klinika persikelia į didesnes patalpas, esančias Kėdainių ligoninėje ir veiks tuberkuliozės kabinete su atskiru įėjimu iš lauko pusės – geriausia rasti  sekant paženklintas nuorodas nuo Priėmimo-skubiosios pagalbos skyriaus. Karščiavimo klinika dirbs nuo 7 val. ryto. Tuberkuliozės kabinetas persikelia į Kėdainių PSPC priklausantį Žemo slenksčio kabinetą, kuriame pastaruoju metu veikė Karščiavimo klinika.

Pajutus koronaviruso  simptomus, kurie yra identiški kitų sezoninių virusų sukeliamiems negalavimams: atsiranda karščiavimas – didesnis nei 38C temperatūra, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas, dusulys, sąnarių ir raumenų skausmas ir pan., pirmiausia prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją. Tik įvertinus paciento būklę, šeimos gydytojas išduos siuntimą į Karščiavimo kliniką atlikti COVID-19 testą.

Kėdainių karščiavimo klinika buvo įkurta balandžio 6 d. VšĮ Kėdainių PSPC pediatrijos skyriaus patalpose, šalyje pradėjus plisti COVID-19 virusui.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.