Vyksta skiepijimas COVID-19 vakcina

Sausio 14 -18 d. COVID-19 vakcina paskiepyta didžioji dalis rajono socialinių įstaigų darbuotojų bei jų gyventojų. Nuo koronaviruso skiepijami ir medikai, darbuotojai, dirbantys centre bei rajono ambulatorijose.

Prieš vakcinavimą, atliekami koronaviruso greitieji antikūnų testai, kurie parodo ar asmuo persirgęs koronaviruso infekcija ir ar yra susiformavęs imunitetas. Tyrimas atliekamas paimant iš piršto kraują ir rezultatas jau būna aiškus po 10-15 min.

Covid -19 vakcina paskiepyti 68 Dotnuvos slaugos namų darbuotojai ir gyventojai, Josvainių socialinio ir ugdymo centro darbuotojai ir gyventojai – 58, Kėdainių socialinės globos namų (Šlapaberžė) darbuotojai ir gyventojai – 96, Gyvenimo namų sutrikusio intelekto asmenims darbuotojai ir gyventojai – 30, Šėtos senelių globos namų darbuotojai ir gyventojai – 60, Kėdainių bendruomenės socialinio centro ir Nakvynės namų darbuotojai – 35, Pagalbos šeimai centro darbuotojai ir gyventojai – 48, Šeimos klinikos – 5, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Kauno departamento Kėdainių skyriaus –1, Diaverum klinikos – 5, Mobilaus patikros punkto darbuotojų – 12, Karščiavimo klinikos darbuotojų –15, Kėdainių PSPC (GMP, Pediatrijos, Dantų gydymo, Terapijos, Psichikos sveikatos skyriaus, administracijos, ūkio dalies) medikų ir darbuotojų – 130,  Josvainių, Pernaravos, Akademijos, Gudžiūnų, Lančiūnavos, Pelėdnagių, Dotnuvos, Pernaravos ambulatorijų medikų ir darbuotojų – 30.

Sausio 19 d. planuojama paskiepyti privačiai Kėdainiuose dirbančius odontologus, optikų specialistus, rajono seniūnijų socialinius darbuotojus.

 ,,Smiltelės“ globos namų gyventojams ir darbuotojams šią savaitę bus atlikti greitieji antikūnų testai.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.