Antrąją vakcinos nuo COVID-19 doze toliau skiepijami rajono odontologai, vaistininkai, socialiniai darbuotojai

Antrąja ,,Pfizer-BioNTech“ gamintojo vakcinos nuo COVID-19 doze pagal grafiką toliau skiepijami rajono odontologai, dirbantys odontologijos klinikose bei privačiuose kabinetuose, vaistininkai, socialiniai darbuotojai bei socialines paslaugas gaunantys gyventojai ir kt.

Vasario 8 d. paskiepyti Kėdainių bendruomenės socialinio centro darbuotojai ir Nakvynės namų gyventojai, Kėdainių socialinio globos namų Šlapaberžės ir padalinių gyventojai bei darbuotojai, Mobilaus patikros punkto medikai, VšĮ Kėdainių PSPC dalis administracijos, ūkio dalies darbuotojai. Iš viso vakcinuoti 192 asmenys.

Vasario 9 d. skiepijami rajono privačių odontologijos klinikų bei kabinetų darbuotojai, dirbantieji optikose – iš viso 60 asmenų.

Vasario 10 d. bus skiepijami vaistininkai bei kt. vaistinių darbuotojai.

Vasario 11 d. bus skiepijami rajono seniūnijų socialiniai darbuotojai, rajono ambulatorijose dirbantys medikai ir kt.

UAB ,,Dentera“ odontologe dirbanti Gražina Žebarauskienė sakė, jog vakcinos nuo COVID-19 labai laukė. ,,Labiausiai baiminausi dėl savo tėvų, kad mes jų neužkrėstume. Nors abu tėvai koronavirusu jau persirgo, mama labai sunkiai, vos liko gyva, be to, serga onkologine liga. Tėtis yra medikas, jau pasiskiepijęs ir antrąja vakcinos doze. Man po pirmojo skiepo skaudėjo dūrio vietoje ir pati ranka buvo tarsi sunki, bet dirbti man netrukdė, kadangi buvo skiepijama į kairę ranką. Po antrojo skiepo kad ir bus kokia reakcija, manau, tai bus laikina. Svarbiausia – darbe jausiuosi žymiai saugiau, žinosiu, kad savo pacientų neužkrėsiu“, – kalbėjo G. Žebarauskienė. Toje pačioje odontologijos klinikoje dirbantis Ramūnas Žebarauskas irgi sakė, kad paskaudėjo įdūrimo vietoje, bet apskritai pasisakantis už šiuos skiepus. ,,Apie pačią vakcinaciją nuo COVID-19, manau, kiekvienas turi savo nuomonę“, – teigė jis.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.