Pacientų dėmesiui – išankstinė registracija pas gydytoją tik per www.esveikata.lt

Informuojame Kėdainių PSPC pacientus, kad išankstinė registracija nuotoliniu būdu pas šeimos gydytoją galima tik portale www.esveikata.lt (ankstesnė registracija www.sergu.lt nebeveikia). Pacientai taip pat gali jiems įprastu būdu užsiregistruoti atvykę į gydymo įstaigą arba telefonu, taip kaip daroma šiuo metu.

Norėdami užsiregistruoti pas gydytoją, tai galite padaryti portale www.esveikata.lt, pasirinkę registruotis per IPR IS (išankstinė pacientų registracijos sistema) arba prisijungus prie E.sveikatos portalo. Pažymėkite ,,varnele“, jog susipažinote su pacientų supažindinimo forma. Pasirinkite jums patogų prisijungimo būdą: mobilųjį parašą, kriptografinę laikmeną arba elektroninę bankininkystę. Atsidariusiame lange paspauskite ,,Prisijungti“. Prisijungę prie paskyros, pasirinkite skiltį ,,Išankstinė pacientų registracija“. Pasirinkite paieškos kriterijų. Pagal jį bus parodomas laisvų vizitų laikų sąrašas. Norėdami užsiregistruoti, paspauskite ant skaičiaus, nurodančio laisvus laikus. Pasirinkite jums tinkamą laiką ir paspauskite ,,Registruotis“. Nurodykite kontaktinę informaciją ir paspauskite ,,Pridėti“. Tokiu būdu kontaktinė informacija bus išsaugota ir kitos registracijos metu ją pasirinksite iš sąrašo. Galite įkelti su vizitu susijusį dokumentą. Pasirinkite dokumento tipą iš pateikto sąrašo. Norėdami ištrinti dokumentą, paspauskite mygtuką ,,Šalinti“. Baigę pildyti reikiamą informaciją, paspauskite ,,Užregistruoti“. Norėdami atšaukti vizitą, išankstinės registracijos skiltyje pasirinkite ,,Planuojami vizitai“. Paspauskite ,,Atšaukti vizitą“. Pasirinkę atšaukimo priežastį, paspauskite ,,Atšaukti“.

Išankstinė pacientų registracijos (IPR) sistema leidžia pacientams nuotoliniu būdu rezervuoti priėmimo laiką, gauti pranešimus ir priminimus apie numatytą apsilankymą pas gydytoją, atšaukti apsilankymą, internete stebėti visų savo planuojamų bei įvykusių apsilankymų istoriją.

IPR sistema padeda sukurti tolygų pacientų pasiskirstymą tarp gydymo įstaigų ir specialistų, o pacientai mato, koks yra realus gydytojų užimtumas ir gali rinktis tą įstaigą, kurioje pas gydytoją patekti bus galima greičiau.

Sistema pati primena pacientui apie artėjantį apsilankymą pas gydytoją, tad jei pacientai laiku atvyksta pas gydytoją jiems paskirtu metu, gydymo įstaigos gali aptarnauti daugiau pacientų, o pacientai išvengia laukimo eilių.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.