Administracijos direktorius šalutinių poveikių nesibaimina

Kėdainių rajono administracijos direktorius Arūnas Kacevičius pasiskiepijęs pirmąja ,,AstraZeneca“ vakcinos doze, teigė, kad daugybę metų kasmet skiepijasi nuo sezoninio gripo, todėl jokių abejonių ir dėl skiepų nuo COVID-19 nekilo. Jis skatina ir visus kėdainiečius nebijoti nei vienos, nei kitos vakcinos – visos jos moksliškai ištirtos ir yra saugios. Nes tik masiškai pasiskiepiję gausime kolektyvinį imunitetą ir tik taip ko gero galima bus nugalėti COVID-19 pandemijos sukeltą grėsmę.

LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu, į prioritetinių grupių sąrašą pasiskiepyti nuo COVID-19, įtraukti rajono savivaldybių merai ir administracijos direktoriai.

Galbūt teko pasvarstyti, kokia vakcina norėtumėte pasiskiepyti?

Pasitikiu medikais, pasitikiu mokslininkais, kurie sukūrė visas vakcinas. Nesu tos srities specialistas, bet tikrai suprantu, kad jos sukurtos skirtingais metodais. Ir jeigu šias vakcinas  rekomenduoja nuo COVID-19, esu įsitikinęs, kad jos visos yra patikimos.

Ar nesibaiminate, koks bus efektas po skiepų?

Tikrai nesibaiminu. Kaip nors ištversiu, jeigu ir bus kokie nors šalutiniai poveikiai.

Kaip bendrausite su artimiausiais šeimos nariais, kurie dar nėra pasiskiepiję?

Mano šeimos narių nėra arti. Sūnus gyvena Kėdainiuose, bet su juo susitikti stengiamės minimaliai – tik tiek, kada jau labai prireikia. Ir draugai, ir giminaičiai kažkiek nuskriausti, nes nei aš lankau, nei jie stengiasi lankyti manęs tam, kad vis tik sumažintume susirgimų riziką.

Asta Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams