Testavimas vyks ir antrąją Velykų dieną

Kėdainių rajono mobiliojo punkto koordinatorė, VšĮ Kėdainių PSPC vyresnioji slaugos specialistė Raimonda Pučėtienė teigia, kad užsiregistravus bendruoju telefonu 1808 arba elektroniniu būdu užpildžius specialią anketą www.1808.lt, gausite SMS žinutę su paskirtu laiku, kada atvykti į mobilųjį punktą, Budrio g.5 atlikti greitąjį antigenų testą. Testą galėsite atlikti net ir tą pačią dieną.

„Greituosius antigenų testus pradėjome atlikti nuo kovo 8 d. Iki balandžio 1 d. mobiliajame punkte atlikti 632 tokie testai. Pasidaryti testą atvyksta gyventojai ne tik iš Kėdainių rajono, bet ir iš Prienų, Kauno, Raseinių. Mes pasiruošę priimti visus, kas tik registruosis.

Eilių nėra, nors pastarosiomis dienomis atvykstančių testuotis gerokai padidėjo. Gyventojai testuojasi noriai – įmonių, įstaigų darbuotojai, individualia veikla užsiimantys žmonės, bet norėtųsi, kad tai atliktų dar aktyviau. Norintys atlikti greitąjį antigeno testą, gali atvykti automobiliu arba ateiti pėsčiomis.

Aš manau, kad žmonės bijo mėginio paėmimo procedūros, bet jos baimintis tikrai nereikia. Kadangi  mėginys imamas iš nosies landos, tai neskausminga procedūra. Labai gerai, kad žmogus po 15−20 min. gali sužinoti testo rezultatą, kuris jį pasiekia SMS žinute, ar jis yra užsikrėtęs COVID-19 liga ar ne.“

Mobiliojo punkto darbo laikas: I−V nuo 8.00 iki 15.30 val.; VI nuo 8.00 iki 14 val. Antrąją Velykų dieną, balandžio 5 d. – nuo 8. 00 iki 14 val.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.