Ir NEVĖŽIO krepšininkai laukia skiepų nuo koronavirusinės infekcijos

Pasak Kėdainių KK ,,Nevėžis-Optibet“ kapitono Juliaus Kazakausko sezonas komandai nebuvo lengvas: ne kartą keitėsi trenerių komanda, į kitas komandas pasitraukė pajėgūs žaidėjai, dėl pandemijos ir žaidėjams, ir klubo vadovybei ne kartą teko karantinuotis, ir pats kapitonas ir komandos draugai neišvengė  koronavirusinės infekcijos. Dabar komanda laukia skiepų, kuriuos tikisi gauti iki naujo sezono pradžios.

,,Sezonas buvo labai neįprastas, su pertraukom, ne kartą teko ir karantinuotis. Ne vien traumos kamuoja, bet ir ligos šį sezoną“, – teigė krepšinio klubo ,,Nevėžis-Optibet“ komandos kapitonas.

Ar sudėtinga po karantino buvo grįžti į aikštelę?

,,Labai sudėtinga. Aišku, priklauso nuo to, kaip sirgai ir ar iš viso sirgai. Pirmojo karantino metu pavyko išvengti šios ligos, aš nesirgau, kai kažkas sirgo iš mano komandos, tai buvo lengviau, nes galėjau sportuoti ir kažkiek palaikyti tą formą lauke ar namuose. Bet antrojo karantino metu pats sirgau ir buvo labai sunku sugrįžti, nes dvi savaites pragulėjau lovoje, turėjau didelę temperatūrą, su kvėpavimu buvo problemos, tai tikrai buvo sudėtinga“, – savo išgyvenimais dalinosi J. Kazakauskas.

Paklaustas, ar jis gali patvirtinti, kad jauni žmonės lengvai pakelia šią infekciją, krepšininkas plačiai nusišypsojęs atsakė: ,,Nežinau, ar aš dar jaunas esu, bet ligos eiga tikrai nebuvo lengva. Iš savo pažįstamų tarpo sunkiausiai sirgau, todėl grįžti į aikštelę buvo dvigubai sudėtingiau – ne dėl to, kad nesportavau, bet kad antibiotikų teko daug gerti. Mūsų komandoje buvo tokia situacija, kad per tris kartus turbūt visi persirgo, gal tik porą naujokų liko, kurių koronavirusas nepalietė. Tačiau sirgo ir klubo treneriai, ir darbuotojai“.

Julius tikisi, kad iki kito sezono pradžios jiems pavyks pasiskiepyti nuo koronavirusinės infekcijos ir kitą sezoną neteks sukti galvos dėl ligos ir karantinavimosi.

,,Rimtai galvojame skiepytis, bet šiuo metu mūsų skiepytis dar nekviečia. Nes aš ir pats turiu daug antikūnų, bet jiems išnykus, tikrai planuoju skiepytis“, – teigė pašnekovas.

Pasidomėjus, ar yra skirtumas, kokia vakcina skiepytis, komandos kapitonas sakė jam asmeniškai nesvarbu, jis nesigilina per daug į tai ir nesureikšmina, nes pasitiki valdžia, medikais.

O su komandos draugais pabendraujat, galbūt apie skiepus netgi pasikalbat?

,,Pabendraujam, kiek žinau komandoje visi linkę skiepytis, bet mums nėra  pirmenybės, be to, daugelis turi antikūnų. Aš pats dariausiai antikūnų testą, jų nemažai turiu, bet kai bus galimybė, tada ir skiepysiuosi. Bet kiek žinau, porą trenerių ir mūsų daktaras jau pasiskiepijo“, – optimistiškai nusiteikęs buvo J. Kazakauskas.

Asta Raicevičienė, atstovė viešiesiems ryšiams