Prie iniciatyvos prisideda ir Kėdainių PSPC medikai

Rugsėjo 29 d. Kėdainių evangelikų reformatų bažnyčioje, vėl suskambo atnaujintas koncertų ciklas ,,Kėdainiams reikia vargonų“. Ne pirmą kartą prie šios gražios iniciatyvos prisideda ir VšĮ Kėdainių PSPC medikai.

Prie paramos projekto prisidedanti ir ankstesniuose koncertuose ne kartą dalyvavusi Kėdainių PSPC direktoriaus pavaduotoja organizaciniam metodiniam darbui Jūratė Judickienė sakė: ,,Didelė laimė, kad atsinaujino ši akcija, kad mes vėl renkamės kilniam tikslui, kad Radvilų miestas turėtų vargonus, o čia vyktų išskirtiniai koncertai. Aš labai džiaugiuosi, galėdama būti kartu su taip gausiai susirinkusiais Kėdainių bendruomenės žmonėmis, atsivedžiau ir mamą, kuri pirmą kartą dalyvauja šios akcijos koncerte. Tai yra pratęsimas gražios pradžios, kuri tikėkimės turės ir gražų finalą. Džiaugiuosi, kad mūsų įstaigos medikai pagal galimybes taip pat prisideda prie šios gražios iniciatyvos“.

Dantų gydymo skyriaus vedėja Rūta Lavrukėnienė teigė: ,,Šiai paramos akcijai labai pritariu ir visą laiką stengiuosi dalyvauti surengtuose koncertuose, jeigu tik leidžia aplinkybės. Iš kiekvieno tokio koncerto grįždavau su geriausiais įspūdžiais, tai būdavo didelis penas širdžiai. Tik pasigendu iniciatyvos iš kai kurių žmonių, juk yra rajone pajėgių finansiškai prisidėti prie šios iniciatyvos, bet aš jų koncertuose nematau. Gal žmonės apie tokią iniciatyvą paprasčiausiai nežino. O šiuo laikotarpiu galbūt daugeliui žmonių ne tas galvoje, kiti susikoncentravę į mums visiems gerai žinomus dalykus. Tačiau gyvenimas turi ir kitų spalvų, juo labiau, kad turime tokią puikią galimybę susirinkti, pabūti visiems ir klausytis nuostabaus koncerto“.

BPG Terapijos skyriaus vedėja Joana Kleivienė taip pat dalyvavusi ankstesniuose koncertuose ir prisidedanti prie gražios iniciatyvos pripažino, kad buvo nuoširdus geros muzikos vakaras. Jos  dukrelėms labai patiko pats atlikėjas Liudas Mikalauskas, kuris rado ryšį su visais susirinkusiaisiais.   ,,Ypač patiko jo paskutinioji daina, kurią garsiai abi dainavo, nes šią dainą moka, – šiltai apie renginį atsiliepė J. Kleivienė.  

VšĮ Kėdainių PSPC inform.