Prie mobiliojo punkto sustatyti automobiliai trukdo maršrutinių autobusų eismui

Į miesto gydymo įstaigas savo transportu atvykę pacientai ar lankytojai ,,įsigudrino“ savo automobilius palikti šalia mobiliojo patikros punkto pastatytų atitvarų, taip susiaurindami kelią pravažiuojantiems automobiliams. Prie mobiliojo punkto kolona sustatyti automobiliai ypatingai trukdo pravažiuoti UAB ,,Kėdbusas“ maršrutiniams autobusams. Ne vienas 7-to maršruto ,,Kėdbusas“ autobuso vairuotojas keiksnoja ne vietoje sustatytų automobilių savininkus ar jiems signalizuoja, kadangi pravažiuoti pro automobilių sustatytą eilę kartais būna misija neįmanoma. Neretai pasitaiko, jog užstatomas išvažiavimas ir iš mobiliojo patikros punkto.

Tiems automobilių savininkams, kurie žūtbūt nori arčiausiai gydymo įstaigos pasistatyti savo automobilį, primename, kad jūsų patogumui visiškai šalia įrengta erdvi automobilių stovėjimo aikštelė, skirta 175 automobiliams, iš jų 16 – neįgaliesiems. Rasti joje laisvos vietos įmanoma visada.

Beveik prieš ketverius metus, 2017 m. spalio pabaigoje prie miesto gydymo įstaigų – VšĮ Kėdainių PSPC ir VšĮ Kėdainių ligoninės atidarius naują automobilių stovėjimo aikštelę, manyta, kad visi, nuosavu transportu atvykę į šias gydymo įstaigas, naudosis šia erdve aikštele. Kad neliks netvarkos, kai policijos pareigūnai bausdavo vairuotojus, kad šie, neleistinose vietose, aplink gydymo įstaigas statydavo automobilius.

Pacientų bei lankytojų bet kaip ,,numesti“ automobiliai ypatingai trukdydavo pravažiuoti į priėmimo-skubiosios pagalbos skyrių Greitosios medicinos pagalbos automobiliams. Daugybę metų buvusi problema tuomet išsisprendė.

Labai tikimės, kad ši informacija pasieks prie mobiliojo punkto sustatytų nuosavų automobilių savininkus, kad tvarkai užtikrinti neprireiks policijos pareigūnų, nereikės statyti draudžiamųjų ženklų ir, aišku, neteks nieko bausti.

Būkime sąmoningi! Norėdami patogumo sau, pagalvokime, ar nesukeliame nepatogumų kitiems.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.