Kėdainių PSPC pediatrijos skyrius sulaukė netikėtos kalėdinės dovanos

Daugiau nei dešimtmetį, gruodžio 1 d. per patį vidurdienį, VšĮ Kėdainių PSPC pediatrijos skyriuje įžiebiama Kalėdų eglutė. Tai jau tapo gražia tradicija. Šio momento labai laukia mūsų pacientai, įstaigos darbuotojai, visi miesto ir rajono gyventojai.

Prieš eglutės įžiebimą Kėdainių PSPC direktoriaus pavaduotoja organizaciniam metodiniam darbui Jūratė Judickienė pažymėjo, kad šiemet dėl pandemijos ši šventė kitokia, visi dėvi apsaugines veido kaukes, tačiau nepaisant to, eglutė buvo papuošta. ,,Originaliais karpiniais ant langų, už kuriuos nuoširdžiai dėkojame Kristinai Tamulienei, papuošti vaikų poliklinikos langai. Atvyks Kalėdų senelis, dar vienas smagus svečias, vaikus pavaišins saldainiais, bus šventė, kokia ir turi būti. Juk gera nuotaika ir geros emocijos padeda sveikti. Be to, kiekvieno iš mūsų fizinė sveikata priklauso nuo mūsų emocinės sveikatos”, – sakė vaikų ligų gydytoja J. Judickienė

Lygiai 12 val., belaukiant atvykstančio Kalėdų senelio, pasirodė dar nematytas personažas – Kalėdų bobutė – choreografė Raminta Matulytė-Šilienė, kuri, kaip pati pasiguodė susirinkusiems, ją Kalėdų senelis viada palikdavo namuose, megzti vaikams šiltų kojinių, pirštinių ir kepurių, o pats išvykdavo pas vaikus, Bet šiais metais ji nusprendė namuose nebesėdėti ir vykti kartu. Skambant kalėdinėms dainelėms, vaikai smagiai šoko ratelius, kartu dainavo.

Pasirodžius Kalėdų seneliui, kuris nesunkiai keliaudamas snieguotu keliu rado kelią pas vaikus, visi kartu šoko, dainavo, vaišinosi saldainiais, o pasilinksminus buvo įžiebta Kalėdų eglutė.

Tačiau prie Kalėdų eglutės visad dera ir dovanos. O netikėtą kalėdinę dovaną – televizorių, pediatrijos skyrius gavo nuo visuomeninio judėjimo ,,Kėdainių krašto žmogui”. ,,Mes prisidedame prie didžiųjų metų švenčių laukimo ir įteikiame dovaną visiems vaikučiams. Tie, kurie lankysis skiepų ir procedūrų kabinetuose, nuo šiol nebebijos nei skiepų, nei kitų procedūrų, Čia apsilankiusių vaikų dėmesį nuo juos bauginančių procedūrų atitrauks per televizorių rodomi animaciniai filmukai su vaikų mėgstamais personažais. Tikimės, kad ir ašarėlių bus mažiau,” – sakė įteikdama dovaną ir sveikindama visuomeninio judėjimo ,,Kėdainių krašto žmogui” vardu Vilma Živatkauskienė.    

Prasidėjo didžiųjų metų švenčių laukimas. Visiems mažiesiems pacientams ir jų tėveliams linkėta saugių ir sveikų Kalėdų ir Naujųjų metų.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.