Kėdainių PSPC – ketvirtos kartos odontologė

Nuo vasario 1-osios darbą VšĮ Kėdainių PSPC dantų gydymo skyriuje pradėjo nauja gydytoja odontologė Joana Urbelytė, praėjusiais metais LSMU baigusi odontologijos magistro studijas. Praktikos metu bei po studijų Joana dirbo savo mamos privačiame odontologijos kabinete. Šiuo metu dirba trejose vietose – VšĮ Kėdainių PSPC, Grytės Urbelienės odontologijos klinikoje ir dar viename privačiame odontologijos kabinete Kaune. Joana gali didžiuotis esanti ketvirtos kartos gydytoja odontologė. Jos mama taip pat gydytoja odontologė, Kaune turi privačią odontologijos kliniką. Dantų gydytojomis buvo Joanos močiutė ir promočiutė.

Būsimiesiems pacientams ji linki nebijoti odontologų ir pas juos ateiti. Juk nebe tie laikai, kai gydytojai odontologai darydavo kažką prieš paciento valią ir skausmingai. Kiekvienas šios srities gydytojas stengiasi kuo minimaliau suteikti nemalonių pojūčių. Kol kas ji negalinti palyginti ar skiriasi kauniečių ir kėdainiečių dantų būklė, nors gydytojos odontologės manymu, problemos panašiai vienodos.

,,Nebe reikalo prašome ateiti du kartus į metus profilaktiškai pasitikrinti dantis, nes kai jau pradeda skaudėti, reiškia problema pasiekė danties centrą, nervus, o šį procesą mes dar galėjome sustabdyti,“ – pataria ji, išskirdama, kad vyresnio amžiaus žmonių gerą dantų būklę apsunkina prasta burnos higiena, jauni žmonės dar vis įsibaiminę ir bijo eiti pas odontologą, o vaikų burnos higiena labai priklauso nuo tėvų ir nuo jų išankstinio nuteikimo, kas vaiko laukia odontologo kabinete. Labai nustebau čia atėjusi ir kas man buvo labai aktualu renkantis odontologo darbą, jog šiame dantų gydymo skyriuje dirbama būtent su kai kuriomis identiškomis medžiagomis, su kuriomis dirbu ir privačiame kabinete ir kurios yra vienos iš mano mėgstamų. O darbo kokybei labai svarbu medžiagos kokybė,“ – teigia ji.

Gydytoja odontologė Joana Urbelytė VšĮ Kėdainių PSPC dantų gydymo skyriuje dirba antradieniais ir ketvirtadieniais –  nuo 7 iki 16.30 val.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.