Šeštadieniais Skiepijimo centras nedirbs

Kaip ir visoje Lietuvoje, Kėdainių rajono skiepijimo centre Budrio g. 5 (VšĮ Kėdainių PSPC) ženkliai sumažėjo atvykstančių pasiskiepyti asmenų skaičius. Per dieną sulaukiama 20-30 pacientų, iš kurių daugiau nei du trečdaliai skiepijasi stiprinančiąja doze. Nepaisant sumažėjusių apimčių, vakcinacijos procesas nesustoja.

Skiepijama kiekvieną darbo dieną nuo 7.10 iki 16 val. Šeštadieniais Skiepijimo centras nedirbs. Rajono gyventojai gali pasiskiepyti viena iš trijų Lietuvoje esančių vakcinų nuo COVID-19: ,,Comirnaty“ (,,BioNTech/ Pfizer“ gamintojo), „Spikevax“ (gamintojas „Moderna“), „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“). „Janssen“  vakcina naudojama tik kaip sustiprinančioji vakcinos dozė asmenims, kurie jau yra gavę ,,Janssen“ vakciną ir kuriems praėjo daugiau nei 2 mėn. nuo pirminio skiepijimo. Šiomis vakcinomis pasiskiepyti galima ir be išankstinės registracijos. Atvykstant su savimi būtina turėti asmens dokumentą.

Asmenys, turintys judėjimo negalią ar dėl sveikatos būklės negalintys savarankiškai atvykti į skiepijimo centrą, šią paslaugą gauna namuose. Dėl vakcinacijos namuose būtina susiekti su skiepijimo centro koordinatore telefonu 8 614 69 413.

5-11 metų vaikai skiepytis laukiami penktadieniais. Nusprendę pasiskiepyti vaikai į Skiepijimo centrą privalo atvykti kartu su tėvais (įtėviais), globėjais arba rūpintojais. Atvykstant skiepytis reikia turėti vaiko ir lydinčio asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Primename, kad 5-11 metų amžiaus vaikai pasiskiepyti nuo COVID-19 gali tik iš anksto užsiregistravę.

Išankstinė registracija skiepijimui galima:

• telefonu 8 614 69 413 (Skiepijimo centro koordinatorė);

• atvykus į skiepijimo centrą 7 – 16 val.;

• internetu https://koronastop.lrv.lt/ arba karštąja linija 1808.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.