Paminėta Slaugytojų diena

Gegužės 12-ąją – Tarptautinės slaugytojų dienos proga Kėdainių ligoninės salėje buvo pagerbti ir pasveikinti VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro ir VšĮ Kėdainių ligoninės slaugytojai bei jų padėjėjai.

Lietuvos slaugos specialistų organizacijos, Kėdainių PSPC pirminės grupės pirmininkė, Slaugos namuose tarnybos vadovė Sandra Rimkuvienė dėkojo slaugytojams ir jų padėjėjams už jų profesionalumą, linkėjo, kad neišsektų jų gerumo, švelnumo, kantrybės, atjautos ir rūpesčio pacientu atsargos. Linkėjo sveikatos, asmeninės laimės, energijos ir dvasinės stiprybės. 

Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė sveikindama slaugytojus sakė:,,Manau, jog pasirinkę slaugytojo profesiją net neabejojot savo pasirinkimu, nes ši profesija yra ypatinga. Be jūsų gydymo įstaigose būtų ganėtinai sunku, nes jūs esate ir dešinioji, ir kairioji gydytojo ranka. Prisidedat savo darbu, savo geru žodžiu ir prisilietimu. Iš tikrųjų, tai ką jūs darote, yra labai didelė vertybė. Kėdainių ligoninės administracijos vardu noriu jums padėkoti, kad jūs esate, už pacientus bei pacientų artimuosius tariu jums ačiū už jūsų darbą, rūpestį ir atsakingumą. Linkiu jums sveikatos, asmeninės laimės, sėkmės darbe ir visur kitur. Ir labai tikiuosi, kad jūsų noras dirbti šitą darbą niekada neišblėstų. Ačiū jums,“ – linkėjo ir dėkojo slaugytojams Kėdainių ligoninės vadovė. .

VšĮ Kėdainių PSPC vyriausioji administracijos slaugytoja Laima Antanaitienė sveikindama koleges, specialistes bei drauges teigė pati esanti tos srities specialistė ir tikrai žino, kad slaugytojo darbas yra labai sunkus ir atsakingas. ,,Negana to, pastaruosius metus išgyvenome ypač sudėtingą laikotarpį, bet mes visos dirbom, negailėdamos savęs, patyrėm daug nenumatytų išbandymų, bet mes viską įveikėme. Be to, slaugytojos mūsų gydymo įstaigoje sudaro didžiausią dalį darbuotojų. Nors ir niūroką bei lietingą mūsų profesinę dieną, linkiu jums optimizmo, gero žodžio savo pacientui, gero žodžio kolegoms. To mes verti visi, mes esame jėga. Ačiū jums, kad jūs esate,“ – sakė L. Antanaitienė.

Kad labiau jaustųsi šventinė nuotaika, į gydymo įstaigą atvyko Kėdainių šviesiosios gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė Sigita Aukštiejūtė-Morkūnienė su savo ansambliu bei dainuojančiais gimnazistais, kurie slaugytojams ir jų padėjėjams dovanojo mini koncertą.

Slaugytojų dienos proga už suvenyrus dėkota LR Seimo nariui Viktorui Fiodorovui, už pavasarines tulpes kiekvienai slaugytojai slaugos konsultacijų centrui ,,Sidabra“, kurias įteikė atstovas Julius Kasnauskas bei Lietuvos slaugos specialistų organizacijai.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.