Visa informacija apie prevencinių programų vykdymą – telefonu

Siekdami, kad rajono gyventojai aktyviau tikrintųsi sveikatą pagal ligų prevencines programas bei   juos lengviau ir paprasčiau pasiektų informacija apie jų vykdymą, privalomuoju sveikatos draudimu apdrausti VšĮ Kėdainių PSPC pacientai gali sulaukti telefono skambučio, kviečiančio atvykti nemokamai atlikti tyrimus.

Rajono gyventojai, norintys daugiau sužinoti apie prevencines programas ar norintys jose dalyvauti bei tie, kurie abejoja ar jam priklauso pagal jas tirtis, gali paskambinti telefonu 8 611 27561 nuo 8.00 iki 16 val., kur bus suteikta visa norima informacija.

Kviečiame išsitirti pagal prevencines sveikatos programas – jos leidžia anksti aptikti pakitimus, nustatyti sunkias ligas ir efektyviai jas gydyti. Anksti aptinkamos ligos yra daug lengviau pagydomos nei aptiktos vėlesnėse stadijose. Prevencinės programos pacientams atliekamos nemokamai (finansuojamos PSDF biudžeto lėšomis).

Tam tikro amžiaus gyventojai gali ir turėtų nustatytu dažnumu nemokamai tikrintis dėl gimdos kaklelio, krūties, prostatos ir tiesiosios žarnos vėžio bei dėl širdies ir kraujagyslių ligų.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.