Kėdainių PSPC paminėjo 25 – ąjį gimtadienį

Šiemet, spalio 1-ąją Kėdainių PSPC sukako 25- eri metai. Jubiliejinį gimtadienį šiemet švenčia 318 centro darbuotojų, iš jų 74 gydytojai, 150 slaugytojų. Tikimės, kad ši proga svarbi ir daugiau nei 39 tūkst. mūsų įstaigoje prisirašiusių pacientų. Pastaraisiais metais, patyrę ne vieną iššūkį ir išbandymą, atlaikę ne vieną pandemijos bangą ir įgiję naujos patirties, šiandien drąsiai galime pasakyti – užsigrūdinome, atsinaujinome, subrendome.

Gimtadienio proga, spalio 3 d., patį vidurdienį, į rudeniškais akcentais išpuoštą salę susirinkę Kėdainių PSPC darbuotojai didžiajame ekrane galėjo išvysti įvairiais laikotarpiais fotonuotraukose užfiksuotus šventinius įstaigos įvykius. Į šventinį gimtadienio paminėjimą, atvyko pasveikinti LR Seimo narė, mūsų kraštietė ir kolegė Jurgita Sejonienė, Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis, rajono savivaldybės pavaduotojas Paulius Aukštikalnis, rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius, VšĮ Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė, Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkė Raimonda Augienė, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė Sandra Barzdienė.

,,Šiandien minime Kėdainių PSPC 25- ąjį gimtadienį, jaunatvišką, bet kartu ir brandų. Per ketvirtį amžiaus buvo nuveikta daug ir sudėtingų darbų ir tik jų dėka įstaigą matome tokią, kokia ji yra. Bet tai ne pastatai, ne kabinetai ir ne naujai dažytos sienos – tai mes visi. Tai daugiau nei 300 darbuotojų, žmonių, kasdien dirbančių bendru tikslu, beveik 40 tūkst. pacientų, kurie išreiškė pasitikėjimą būti kartu su mumis.25- tieji reikalauja iš mūsų pokyčių, kad būtume veržlesni, kad siektume daugiau. Mieli kolegos, mes esame įstaiga, mes būsime pokytis ir šiandien noriu visus pasveikinti ir palinkėti – neužmirškime meilės savo darbui, tikėkime tuo, ką darome, neužmirškime lojalumo šiai įstaigai, bendraukime, bendradarbiaukime, mokykimės vieni iš kitų ir veskime šią įstaigą vilties ir sėkmės keliu. O šiandien, atviromis širdimis priimkime mums skirtus gražius žodžius ir gerus linkėjimus,“ – linkėjo Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė.

Sveikindamas su jubiliejiniu gimtadieniu, rajono meras Valentinas Tamulis pažymėjo: ,,Nuoširdus ačiū už jūsų pasiaukojantį, kasdienį darbą, noriu palinkėti, kad jūs patys būtumėt stiprūs ir sveiki. Nes jeigu jūs būsite sveiki ir mūsų visuomenė bus sveika. Puikiai suprantu, kad mūsų sveikata yra ne tik medikų rankose – mes patys turime savimi pasirūpinti. Aš džiaugiuosi jūsų kolektyvu, pastaruoju metu išgirstu daugiau gražių padėkos žodžių jūsų medikams. Tai rodo, kad tik bendras darbas duoda gerą rezultatą ir gerą atgarsį tarp gyventojų“.

LR Seimo narė Jurgita Sejonienė teigė esanti pati kėdainietė, čia gimusi, augusi, šioje įstaigoje jai yra tekę dirbti. ,,Linkiu sėkmės naujai vadovei, nes kolektyvui labai svarbu vadovas. Pati esu gydytoja specialistė, esu radiologė, bet mano didžiausia pagarba visuomet yra pirminės sveikatos priežiūros gydytojams, t. y. šeimos gydytojams ir slaugytojams. Jie turėtų būti vertinami kur kas labiau pačių pacientų ir jais reikėtų labiau pasitikėti. Žinau, kad jus labai neramina vykstančios permainos, bet neabejoju, kad Kėdainių PSPC jas yra pasiruošęs sutikti – turi idėjų ir ambicijų, kartu su savivaldybe, kaip pagerinti pirminę sveikatos priežiūrą rajono gyventojams ir kad tai tikrai bus. Kėdainiai visada buvo tarp lyderių ir neabejoju, kad ir toliau tokie liks. Sėkmės jums visiems, darnos ir gražių metų,“ – linkėjo Seimo narė.

Rajono savivaldybės mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis pabrėžė, kad motyvuotai galima dirbti tik tai tada, kai darbo atmosfera maloni ir jauki, kai darbas yra trokštama vieta, į kurią norėtųsi eiti kiekvieną rytą. ,,Imkit iš praeities, kas geriausia, pamirškite, kas nepavyko, kelkite į ateitį visus maloniausius dalykus, kurkite spektaklius, šokite, dainuokite. Ateitis laukia sunki, bet sukūrę idealią darbinę atmosferą, įveiksite kliūtis,“ – teigė P. Aukštikalnis.

Kėdainių ligoninės direktorė Edita Vaškevičienė linkėjo dar daug ilgų metų, kad visas darbas eitųsi sėkmingai, lengvai ir su pačiomis geriausiomis emocijomis.

Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narė Sandra Barzdienė prisipažino esanti šios įstaigos pacientė, ,,Jaučiu jūsų nuoširdų rūpestį, ne kartą gelbėjot ir mane, ir mano vaiką, ir tėtį iš sudėtingų situacijų, dėl to labai dėkoju medikams. ,,Visos frakcijos „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“ vardu sveikinu įstaigos gimtadieniu proga, o piniginė dovana bus pervesta į Kėdainių PSPC sąskaitą,“ – sakė S. Barzdienė.

Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė pažymėjo, kad su Kėdainių PSPC jos vadovaujama įstaiga jau daug metų yra kaimynai, bendraminčiai, bendradarbiai. ,,Linkime jums jaunatviškos energijos, žvalumo, sveikatos, stiprybės bei dalyvauti mūsų renginiuose bei veiklose, kad būtumėte ir jūs patys sveikesni ir daugiau skirtumėt laiko sau įvairiomis prasmėmis,“ – teigė ji.  

Lietuvos gydytojų sąjungos Kėdainių filialo pirmininkė Raimonda Augienė linkėjo vertinti tą brandą, kuri mus užaugino su jaunatviška energija, o žinant tikslus, bendradarbiaujant, kurti šią įstaigą toliau.

Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė visiems perdavė linkėjimus ir sveikinimus nuo ilgametės įstaigos direktorės Audronės Rimkevičienės, kuri su įstaigos 25- mečiu sveikino mus visus, linkėdama kantrybės, sveikatos ir eiti pirmyn.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.