Toliau įgyvendina projektą

VšĮ Kėdainių PSPC toliau įgyvendina projektą „Žemo slenksčio paslaugų teikimo Kėdainių rajone stiprinimas ir plėtra“, kuris vykdomas pasirašius finansavimo sutartį su Respublikiniu priklausomybės ligų centru.

Teikiamos žemo slenksčio paslaugos kompleksiškai, po įprasto darbo laiko ir savaitgaliais, buvo pasiektos naujos tikslinės žmonių grupės, turinčios didžiausią riziką užsikrėsti infekcijomis.

Bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Šilkaitienė ir socialinė darbuotoja Lina Dubauskienė spalio 31 d. labdaros paramos fondo „Teen Challenge“ krikščioniškuose savarankiškumo namuose, nemokamai ir anonimiškai atliko greituosius ŽIV, sifilio, hepatitų B ir C testus. Iš viso testuota 14 asmenų. Visi ŽIV, sifilio ir hepatito B testai buvo neigiami, iš 14 hepatito C testų – 4 teigiami.

Visiems besitiriantiems buvo suteiktos ikitestinio ir potestinio konsultavimo paslaugos, taip pat suteikta visa klientus dominanti informacija ir pan., dalinama informacinė – prevencinė medžiaga (lankstinukai, skrajutės). Nustačius teigiamus atvejus, tirtiesiems asmenims rekomenduota kreiptis pas savo šeimos gydytojus dėl tolimesnio ištyrimo.

Susitikimo metu suteiktos ir žaizdų perrišimo paslaugos, aptartos žaizdų priežiūros priemonės, konsultacijų su kitais sveikatos priežiūros specialistais galimybės.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.