Nepamirškite pasiskiepyti nuo sezoninio gripo

Primename, kad VšĮ Kėdainių PSPC ir rajono ambulatorijose galima pasiskiepyti valstybės kompensuojama 2022/2023 metų sezoninio gripo keturvalente vakcina ,,Vaxigrip Tetra“, skirta rizikos grupės pacientams bei mokama keturvalente gripo vakcina ,,Influvac Tetra“. Vienos vakcinos dozės kaina 9,87 Eur suaugusiems ir 9,58 Eur – vaikams.

Nemokamai nuo gripo skiepijami vyresni nei 65 metų žmonės ir bet kurio amžiaus sergantieji lėtinėmis ligomis (onkologinėmis, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo takų, inkstų, ir kt.), nėščios moterys, taip pat gyvenantieji globos ir slaugos įstaigose bei medicinos darbuotojai, kuriems tikimybė užsikrėsti gripu ypač padidėja bendraujant su sergančiais žmonėmis.

Nemokamai skiepijami vaikai iki 18 metų, turintieji šiuos sveikatos sutrikimus: sergantieji lėtinėmis ligomis (inkstų, širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo sistemos, onkologinėmis ligomis, sergantieji cukriniu diabetu ir pan.). Nemokamai skiepijami vaikai, gyvenantieji socialinės globos įstaigose.

Skiepytis nuo gripo rekomenduojama kiekvienais metais dar prieš prasidedant epideminiam gripo laikotarpiui. Skiepijimas yra pati efektyviausia priemonė nuo gripo ir jo sukeliamų komplikacijų.

Pageidaujančius pasiskiepyti prašome kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Mūsų įstaigos medikų komanda pasiruošusi atvykti į kolektyvus ir paskiepyti darbuotojus darbo vietose. Dėl skiepijimo prašome kreiptis į direktoriaus pavaduotoją Jūratę Judickienę (tel.: 8 618 06812).

VšĮ Kėdainių PSPC inform.