Dviejų šeimos gydytojų kabinetai persikėlė į naujus kabinetus

VšĮ Kėdainių PSPC dviejų šeimos gydytojų kabinetai persikėlė į naujus kabinetus.

Šeimos gydytoja Monika Ramanauskienė su bendrosios praktikos slaugytoja Rasa Dociene dirba Kėdainių PSPC BPG terapijos skyriaus (II a.) 49 kab.

,,Esame labai patenkintos, kad persikėlėm į didesnes darbo patalpas, kadangi mažame kabinete sudėtinga buvo pamatuoti paciento ūgį, svorį, dėl vietos stokos negalėjai normaliai atlikti paciento apžiūros. Naujajame kabinete vietos žymiai daugiau, dabar patogiai gali įvažiuoti ir pacientai, sėdintys neįgaliojo vežimėlyje, be to, kabinetas yra arčiau keltuvo, todėl patekti į mūsų kabinetą yra daug paprasčiau“, – teigė komandoje dirbančios M. Ramanauskienė ir R. Docienė.   

Šeimos gydytoja Gintarė Paškevičienė su bendrosios praktikos slaugytoja Audrone Kugiene dirba Kėdainių PSPC BPG terapijos skyriaus (II a.) 50 kab.

,,Mes be galo džiaugiamės naujuoju kabinetu ir net negalime to paslėpti. Čia labai erdvu, šviesu. Didesniame, jaukesniame kabinete geriau jaučiasi ir pacientai, ir jų namiškiai, kurie atlydi tuos pacientus. Mažame kabinete negalėdavome jų net sutalpinti, ypatingai, jei pacientai atvažiuodavo su neįgaliojo vežimėliais,“ – teigė komandoje dirbančios G. Paškevičienė ir A. Kugienė. 

Naujieji šeimos gydytojų kabinetai buvo įrengti laboratorijai ir procedūrų kabinetui išsikėlus į Kėdainių PSPC I -ąjį aukštą.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.