Darbą pradėjo karo pabėgėlė iš Ukrainos

VšĮ Kėdainių PSPC Dantų gydymo skyriuje darbą pradėjo karo pabėgėlė iš Ukrainos – Hanna Ishchenko. Gydytoja odontologė iki pat pirmos karo Ukrainoje dienos dirbo Mariupolyje, privačiame gydytojo odontologo kabinete. Jos darbo stažas – 32- eji metai.

Ji jau priėmė pirmuosius pacientus, tarp kurių  – Ukrainos piliečiai.

,,Aš labai laukiu ateinančių ukrainiečių, bet su malonumu priimsiu visus pacientus, kurie tik pageidaus gydytis pas mane. Man visai nesvarbu, jei kai kur dantų gydymo skyriuje reikia remonto, čia puikios sąlygos dirbti, gera dantų gydymo įranga, čia viskas yra, ko reikia kokybiškam dantų gydymui. Dantų gydytojo instrumentai visur vienodi, nes ir Ukrainoje aš dirbau su identiškomis medžiagomis. Esu labai laiminga, kad vėl galiu dirbti savo mylimą gydytojo odontologo darbą, labai dėkoju visam kolektyvui, kad mane šiltai priėmė ir globoja,“ – sako darbingai nusiteikusi gydytoja odontologė iš Ukrainos.

Pasak VšĮ Kėdainių PSPC direktorės Joanos Kleivienės, gydytojos patirtį geriausiai įvertins mūsų pacientai, bet ta šiluma ir stiprybė nuo jos tiesiog spinduliuoja. ,,Nuoširdžiai tikiuosi, kad jai bus malonu dirbti mūsų įstaigoje, o gyventi – saugiai mūsų šalyje. O mes visi, apsidairykime ir išmokime vertinti tai, ką turime, kol tai turime,“ – teigė Kėdainių PSPC direktorė.

Gydytoja odontologė Hanna Ishchenko dirba 207 kab, pirmadienį, trečiadienį, ketvirtadienį ir penktadienį – nuo 7.00 iki 17.00 val.

Registruotis į dantų gydymo skyrių galima:

VšĮ Kėdainių PSPC inform.