Pelėdnagių ambulatorijoje – nauja bendrosios praktikos slaugytoja

Kovo mėnesį prie VšĮ Kėdainių PSPC medikų komandos prisijungė nauja bendrosios praktikos slaugytoja Augustė Sabeckytė, dirbanti Pelėdnagių ambulatorijoje.

Augustė yra kėdainietė, baigusi Kėdainių Šviesiąją gimnaziją, o pasirinkusi bendrosios praktikos slaugytojo specialybę, jos mokėsi Vilniaus kolegijoje.

Po studijų nutarė grįžti į Kėdainius, nes jį myli savo miestą. Geros patirties ji įgijo atlikdama praktiką VšĮ Kėdainių ligoninės Traumatologijos skyriuje, kuris pandemijos metais buvo virtęs COVID-19 skyriumi, taip pat Chirurgijos bei Psichiatrijos skyriuose.

A.Sabeckytė apsidžiaugė gavusi kvietimą atvykti dirbti į Kėdainių PSPC, Pelėdnagių ambulatoriją,  nes Pelėdnagiuose ji yra gyvenusi, čia gyvena jos tėvai.

Šiandien Augustė dirba registratūroje ir procedūriniame kabinete. Pacientams ji matuoja kraujo spaudimą, užrašo elektrokardiogramą, ima veninio ir kapiliarinio kraujo mėginius tyrimams atlikti, skiepija, matuoja pacientų ūgį, svorį ir kt.

Sunkiausia šiandien Augustei, kai visas atliekamas procedūras reikia dokumentuoti kompiuteriu.

Ji dėkinga Pelėdnagių ambulatorijos kolektyvui, kuris ją šiltai priėmė, kai reikia, padeda, pataria, paaiškina.

Savo pacientams ji linki būti kantriems ir supratingiems registruojantis ir laukiant paslaugos.

O mes naujajai bendrosios praktikos slaugytojai linkime sėkmės darbe ir atrasti ryšį su bet kuriuo pacientu, pradedant nuo mažiausio iki vyriausio.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.