Atsisveikino su darbu

Su darbu VšĮ Kėdainių PSPC atsisveikino ilgametė BPG terapijos skyriaus akušerė Audronė Vinciūnienė. Ta proga A. Vinciūnienei įteikta Kėdainių PSPC direktorės Joanos Kleivienės Padėka.

,,Norime jums padėkoti už ilgą ir prasmingą kelią, nueitą mūsų įstaigoje. Ačiū už sąžiningą darbą komandoje, už profesionalumą ir pareigingumą, už nuoširdų rūpestį pacientais. O nuo savęs labai nuoširdžiai noriu padėkoti už tą šilumą, kurią skleidėt visada ir visiems. Už tą rūpestį, už tą gerą žvilgsnį, už gerą žodį, už apkabinimą ir padrąsinimą ir pacientams, ir kolegoms. Mums tikrai labai jūsų trūks šioje įstaigoje. Ačiū už tai, kad buvote, kad esate ir mes jūsų visada lauksime“, – sakė įstaigos vadovė.

Gražių ir šiltų žodžių už nuoširdumą ir meilę žmogui kolegei negailėjo ir direktoriaus pavaduotoja klinikiniam darbui Laima Juodeikienė, l.e.p. terapijos skyriaus vedėja Daiva Grigarienė, kuri pažymėjo, kad gaila skirtis su Audrone, bet tegu sėkmė būna su jumis, tegu tai būna naujas gyvenimo etapas – naudokitės juo, būkit laiminga ir skirkite daugiau laiko sau. O jeigu mūsų tikrai trūks, visada būsite laukiama.

Ypatingai mielos kolegės pasiges penkerius metus viename kabinete su Audrone dirbęs gydytojas akušeris ginekologas Vitalijus Černius, pažymėjęs, jog Audrutė – kolegiškumo pavyzdys ir dirbti su tokiu žmogumi buvo gera.

Audronė Vinciūnienė 1976 metais baigė tuometinę Panevėžio A. Domaševičiaus medicinos mokyklą, kur įgijo akušerio specialybę. Nuo 1976 metų dirbo Kėdainių ligoninėje, o nuo 1997 m. – VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centre. Nuo 2014 m. sausio 1 d. kartą per savaitę važiuodavo dirbti į Krakių ambulatoriją.

A.Vinciūnienė dirbo kartu su gydytoju akušeriu ginekologu bei savarankiškai – nėščiųjų priežiūros kabinete, sekė nėščiųjų būklę, jas konsultavo.  

VšĮ Kėdainių PSPC inform.