Europos ŽIV ir hepatitų testavimo savaitė

Gegužės 15-22 dienomis, minint Pasaulinę hepatito C dieną ir Pasaulinę mirusiųjų nuo AIDS atminimo dieną, įgyvendinant projektus „Žemo slenksčio paslaugų palaikymas ir plėtra Kėdainių rajone“ ir „Žemo slenksčio paslaugų teikimo Kėdainių rajone užtikrinimo programa 2023–2027 m.“, skelbiama EUROPOS ŽIV IR HEPATITŲ TESTAVIMO SAVAITĖ.

  • Gegužės 19 d. nuo 9 iki 12 val. rajono gyventojai, rizikos grupės asmenys, norintys pasidaryti greituosius ŽIV, hepatitų B ir C, sifilio testus, anonimiškai, nemokamai ir be išankstinės registracijos kviečiami į Kėdainių PSPC Psichikos sveikatos skyrių, Žemo slenksčio paslaugų kabinetą (Budrio g. 5).
  • Gegužės 16-18 dienomis Žemo slenksčio paslaugų kabineto darbuotojai lankysis Priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenėje (vieta ir laikas derinama).
  • Norite Jums patogiu metu anonimiškai  ir nemokamai atlikti greituosius ŽIV, hepatito B ir C, sifilio testus? Užeikite į VšĮ Kėdainių PSPC Psichikos sveikatos skyrių (kabineto Nr. 1 arba skambinkite 8 611 10420, 8 695 18681 (suderinsime susitikimo datą, laiką ir vietą).

VšĮ Kėdainių PSPC inform.