Darbą pradėjo nauja gydytoja odontologė

Nuo liepos 17 d. darbą VšĮ Kėdainių PSPC Odontologijos skyriuje pradėjo nauja gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė. Iš Kėdainių kilusi gydytoja odontologė šioje srityje nėra naujokė turinti beveik 14- ka metų darbo patirties.

,,Labai džiaugiuosi ir tikiuosi, kad savo patirtį, įgytą užsienio valstybėse, tokiose kaip Suomija, Jungtinė Karalystė, galėsiu pritaikyti gydydama Kėdainių žmonių dantis,“ – teigė ji.

Gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė patirties sukaupė dirbdama tiek valstybinėse gydymo įstaigose, tiek privačiuose kabinetuose.

 ,,Esu kėdainietė, užaugusi šiame mieste, labai myliu šį miestą, dėl to ir grįžau į Kėdainius ir noriu, kad mano kraštiečių šypsenos būtų gražesnės,“ – prisistatė naujoji gydytoja odontologė.

Dažniausios suaugusiųjų problemos – gilios kariozinės ertmės, kurios atsiranda tuomet, kai žmonės laiku nesikreipia į gydytoją odontologą. Todėl pasitikrinti dantis ji ragina du kartus į metus.

Gydytoja odontologė laukia ir mažųjų pacientų. Tėvelių prašo labiau pakontroliuoti kaip jų vaikai valosi dantis. Mažiesiems linki nebijoti ateiti pas gydytoją odontologą kol dar nėra problemų, o jeigu jų atsirado, patikina, kad pagalbos nuo skausmo yra.

Gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė dirba pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais nuo 7 iki 14 val. antradieniais ir ketvirtadieniais –  nuo 7 iki 17 val.

Užsiregistruoti pas gydytojus odontologus ir burnos higienistus galima:

  • atvykus į Odontologijos skyriaus registratūrą;
  • telefonu (8 347) 52633, (8 347) 61314
  • internetu https://ipr.esveikata.lt

VšĮ Kėdainių PSPC inform.