Josvainių ambulatorijoje – nauja šeimos gydytoja

Nuo liepos 24 d. darbą VšĮ Kėdainių PSPC Josvainių ambulatorijoje pradėjo nauja šeimos gydytoja Karolina Vaičiulytė, atvykstanti iš Kauno.

Šeimos gydytoja dirba komandoje su bendrosios praktikos slaugytoja Sonata Leščinskiene.

Karolina Vaičiulytė šių metų birželį baigė LSMU šeimos medicinos rezidentūros studijų programą, kur įgijo šeimos gydytojo kvalifikaciją.

Rezidentūrą ji atliko Šilalės raj. Kaltinėnuose, taip pat dirbo Kauno miesto poliklinikos Šilainių bei Dainavos padaliniuose.

Josvainių ambulatorijoje gydytoja laukia įvairaus amžiaus pacientų – nuo naujagimio iki senyvo amžiaus.

Ji jau spėjo pajusti, kad rajone gyvenantys pacientai nuoširdesni, mandagesni, labai šilti, mieli, supratingi žmonės, labiau paiso gydytojo nurodymų. O ligos pasirodo visur tos pačios – į Josvainių ambulatoriją atvykę pirmieji pacientai skundėsi širdies nepakankamumu, sąnarių ligomis.

Šeimos gydytoją domina cukrinio diabeto valdymas ne tik vaistais, bet ir sveika gyvensena, mityba.

Naujoji šeimos gydytoja kviečia atvykti Josvainių ambulatorijos pacientus ne tik sunegalavus, bet ir profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, ypatingai pagal prevencines programas. ,,Profilaktiškai pasitikrinti visiems reikia, net jei nėra ligos simptomų, užbėgti ligai už akių – būtina,” – kviečia Karolina Vaičiulytė.

Gydytoja dirba:

pirmadienį, trečiadienį – 12.30 – 15.30 val,

antradienį, ketvirtadienį, penktadienį – 9.00 -15.00 val.

Būtina išankstinė registracija:

telefonu: (8 347) 732 68, 8-659 923 15;

internetu: https://ipr.esveikata.lt

VšĮ Kėdainių PSPC inform.