Skambučių centras informuoja

Reaguojant į pacientų atsiliepimus ir nusiskundimus dėl apsunkintos registracijos telefonu, nuo 2023 metų birželio mėnesio VšĮ Kėdainių PSPC startavo skambučių centras.

Skambučių centro privalumai:

  • esant užimtam vienam telefono numeriui (registratoriui)- skambutis peradresuojamas laisvam registratoriui;
  • esant užimtiems visiems numeriams – registratoriams, skambutis nukreipiamas į neatsakytų skambučių sąrašą, pagal kurį atsilaisvinęs registratorius perskambina pacientui;
  • susisiekus su pacientu – numeris atsiranda atskambintųjų numerių sąraše.

Sudarėme galimybę stebėti savaitinius skambučių srautus bei jų atsiliepiamumą į PSPC skambučių centrą. Grafike galite pamatyti iš viso per dieną gautų ir atsilieptų skambučių skaičių, bei bendrą atsiliepiamumo statistiką.

DĖMESIO: daugiausiai skambučių sulaukiame pirmadieniais, tad jeigu ūmiai nesergate ir nereikalingas nedarbingumo pažymėjimas, rekomenduojame skambinti antradieniais – penktadieniais arba po pietų, taip išvengsime itin didelio skambučių srauto ir neprisiskambinusiųjų skaičiaus.

SVARBU: prašome Jūsų palaukti kol atsilieps registratorius. Jeigu padėsite telefono ragelį ir vėl skambinsite – sistema automatiniu būdu nukreips skambutį į laukiančiųjų eilės galą.

PRIMENAME, kad registruotis galite suaugusių registratūros tel.: (8 347) 614 34; (8 347) 613 34; 8 612 040 39.

internetu: https://ipr.esveikata.lt;

VšĮ Kėdainių PSPC inform.

INFORMACIJA APIE SKAMBUČIUS Į POLIKLINIKOS SKAMBUČIŲ CENTRĄ (2023.07.17

 – 2023.07.21)