Nauja l.e.p. Odontologijos skyriaus vedėja

Nuo rugpjūčio 7 d. VšĮ Kėdainių PSPC Odontologijos skyriui vadovauja laikinai einanti skyriaus vedėjos pareigas gydytoja odontologė Agnė Ragožienė, pakeitusi ilgametę šios skyriaus vedėją Rūtą Lavrukėnienę.

,,Kėdainiuose gimiau ir užaugau. Čia sukūriau šeimą ir gyvenu. Per 14-ka savo profesinės veiklos metų teko dirbti tiek valstybiniame, tiek privačiuose sektoriuose. Stengiausi, su kiekviena diena augo mano patirtis, didėjo manimi tikinčių ir pasitikinčių pacientų srautai. Džiaugiuosi rasdama bendrą kalbą tiek su mažiausiais pacientais, tiek su vyresniais,“ – teigia A. Ragožienė.

Gydytoja odontologe Agnė Ragožienė Kėdainių PSPC Odontologijos skyriuje dirba nuo 2010 metų.

,,Per tiek metų žinau, kad valstybiniame sektoriuje yra daug neišnaudotų galimybių, todėl laukia dar daug darbo. Mano, kaip skyriaus vedėjos, tikslas, kad pacientas gautų kokybišką paslaugą, nejaustų įtampos ir norėtų sugrįžti pas mus. O moderni įranga, naujoviškos medžiagos ir taikomi gydymo metodai, kompetentingi specialistai leidžia džiaugtis, kad pacientai vis dažniau renkasi mūsų Įstaigą. Norėtųsi su jais susitikti dar tada, kai reikalingos tik profilaktinės procedūros, minimaliai invazyvūs ėduonies gydymo metodai, o ne dantų šalinimas ar sudėtingų komplikacijų gydymas,“ – apie tikslus sau ir pacientams kalbėjo ji.

Naujoji l. e. p. Odontologijos skyriaus vedėja Agnė Ragožienė kviečia visus pacientus rūpintis savo burnos sveikata, tinkamai prižiūrėti dantis ir reguliariai lankytis pas gydytoją odontologą.

Gydytoja odontologė Agnė Ragožienė pacientus priima kiekvieną darbo dieną – nuo 7.00 iki 15.00 val.

Registruotis galite:

💻 internetu: https://ipr.esveikata.lt;

📞 odontologijos skyriaus registratūros telefonu: (8 347) 52633, (8 347) 61314.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.