Atliko greituosius testus

Rugsėjo 22 dieną VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Šilkaitienė ir socialinė darbuotoja Lina Dubauskienė lankėsi Šv. Juozapo parapijos ,,Caritas“ būstinės patalpose.

Įstaigos lankytojams ir darbuotojams nemokamai bei anonimiškai buvo atliekami greitieji ŽIV, sifilio, hepatitų B ir C testai. Iš viso testuoti 28 asmenys. Visiems besitiriantiems buvo suteiktos ikitestinio ir potestinio konsultavimo paslaugos,  taip pat suteikta visa klientus dominanti informacija, dalinama informacinė – prevencinė medžiaga.

Paslaugos teikiamos įgyvendinant projektus „Žemo slenksčio paslaugų palaikymas ir plėtra Kėdainių rajone“ (finansuoja Respublikinis priklausomybės ligų centras) ir „Žemo slenksčio paslaugų teikimo Kėdainių rajone užtikrinimo programa 2023–2027 m.“ (finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė).

Norite anonimiškai  ir nemokamai atlikti greituosius ŽIV, hepatito B ir C, sifilio testus? Užeikite į VšĮ Kėdainių PSPC Psichikos sveikatos skyrių (kabineto Nr. 1) arba skambinkite 8 611 10420, 8 695 18681 (suderinsime susitikimo datą, laiką ir vietą).

VšĮ Kėdainių PSPC inform.