Dėkota už ilgametį darbą

VšĮ Kėdainių PSPC administracijos vardu padėkota šeimos gydytojai Lilijai Brigitai Čekauskaitei, kuri nuo rugsėjo 25 d. palieka šią įstaigą. Dėkota už ilgą ir prasmingą kelią, nueitą mūsų įstaigoje, už sąžiningą darbą komandoje, profesionalumą, pareigingumą, už rūpestį pacientais.

Šeimos medicinos skyriaus kolektyvo vardu kolegei tartas ,,Ačiū“, linkėta stiprios sveikatos, džiugių akimirkų, daugiau laiko skirti sau ir įspūdingų kelionių, kurias gydytoja labai mėgstanti.

L. B. Čekauskaitė irgi dėkojo kolektyvui už laiką praleistą kartu, už darbą, kuris vienoje įstaigoje truko 45- erius metus nuo 1978-ųjų. Tuometinė Kėdainių ligoninė, vėliau Kėdainių PSPC buvo pirmoji ir vienintelė L.B. Čekauskaitės darbovietė, baigus tuometinį Kauno medicinos institutą ir sugrįžus į gimtuosius Kėdainius.

Šeimos gydytojos L. B. Čekauskaitės pacientams asmens sveikatos priežiūros paslaugas teiks šeimos gydytoja Ovidija Šriupšienė (29 kab.)

Jei norite pasirinkti kitą šeimos gydytoją – kreipkitės į statistiką (Šeimos medicinos skyrius, II a., 35 kab., Budrio g. 5)

VšĮ Kėdainių PSPC inform.