Kėdainių PSPC paminėjo 26-ąjį gimtadienį

Kasmet spalio 1-ąją švenčiame VšĮ Kėdainių PSPC gimtadienį. Šiemet mūsų įstaigai sukanka 26-eri. Pirmadienį, 12 val. įstaigos darbuotojai buvo kviečiami į Kėdainių ligoninės salę, kur buvo paminėtas Įstaigos gimtadienis. Rožių žiedai, kurie puošė sceną, buvo įteikti kiekvienam Įstaigos darbuotojui. Kaimynams, Kėdainių ligoninės administracijai dėkota už ką tik atnaujintą Kėdainių ligoninės salę.

Pasveikino direktorė

Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė sveikindama medikų bendruomenę Įstaigos gimtadienio proga pažymėjo, kad pastarieji metai buvo kupini iššūkių, pokyčių, priimtų ir įgyvendintų sudėtingų ir dažnai nepopuliarių sprendimų, tačiau visi supratome jų svarbą. ,,Nepalūžome ir susitelkę dirbome išvien, nors visiems buvo nelengva, nes žinojome bendrą mūsų tikslą – Kėdainių PSPC turi pakilti ir sugrįžti į stabilius laikus. Ir šiandien galiu džiugiai pranešti, kad mums pavyko. Tad sveikinu visus su gražiu gimtadieniu ir linkiu: išsaugokime mūsų sustiprėjusią bendruomenę, saugokime ir tausokime save ir vieni kitus. Tad būkime visi kartu, būkime stiprūs,“ – linkėjo direktorė.

Metai nešykštėjo ir netekčių, vienus išlydėjome į užtarnautą poilsį, o kolegę, šeimos gydytoją ir Metų medikę Daivą Liną Lesevičienę pagarbiai išlydėjome amžinam poilsiui. Jos atminimas pagerbtas tylos minute.

Sveikinimai nuo rajono vadovų

Įstaigos gimtadienio proga atvyko pasveikinti Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis ir vicemerė Virginija Baltraitienė.

,,Džiaugiuosi, kad esate didžiausia ir daugiausiai Kėdainių rajono gyventojų aptarnaujanti moderni ir nuolatos atsinaujinanti gydymo įstaiga. Linkiu, kad jūs tokie ir išliktumėt. Aš pasitikiu šiuo kolektyvu, nes esat darbštūs, nuoširdžiai dirbat savo darbą. Iš tiesų gražu, kad spalis prasideda jūsų gimtadieniu, o šiandien ir pirmadienis, graži diena ir jūsų geros nuotaikos,“ – sėkmės ir sveikatos linkėdamas sveikino rajono vadovas.

Rajono savivaldybės Tarybos Sveikatos ir socialinės apsaugos komiteto pirmininkas Jonas Talmantas linkėjo vienas kito palaikymo ir susiklausymo. ,,O darbo rezultatas ne visada nuo jūsų ir nuo mūsų priklauso. Bet jūs dedate savo pastangas, kad rezultatas būtų pats geriausias,“ – sveikindamas kolektyvą sakė J. Talmantas.

Pasveikino artimiausi kaimynai

VšĮ Kėdainių ligoninės direktorė Asta Šakickienė patvirtino, kad gimtadienis yra organizacijos brandos rodiklis – tiek susirinko gražių žmonių, jie visi šypsosi, per metus pasiekti puikūs rezultatai. ,,Iš tikrųjų organizacija yra irgi organizmas, su savo pakilusiu arba nukritusiu kraujospūdžiu, su savo alpimu ir visom kitom nelaimėm, kurios ištinka kiekvieną žmogų. Ir tą organizmą sudaro ląstelės, ir tos ląstelės esate jūs. Ir tiek, kiek jūs esate sveiki, nusiteikę, įsitraukę ir prisidedantys prie šios organizacijos sveikatos, tiek ir gyvens ši organizacija,“ – linkėdama didžiausios sveikatos ir sėkmės sakė Kėdainių ligoninės direktorė.

Kėdainių rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Danguolė Avižiuvienė ragino dažniau dalyvauti Visuomenės sveikatos biuro rengiamose veiklose, užsiėmimuose, žygiuose, mokymuose. ,,Daug dalykų darome kiekvienam žmogui, jums taip pat. Todėl pirmiausiai kviečiame, o paskui tikimės, kad jūs tikrai sudalyvausite. O mūsų gražus bendradarbiavimas tęsiasi ir manau tęsis dar daug metų. Jums linkiu pozityvumo, kad geros nuotaikos jūsų darbe būtų daugiau, kad šypsotųsi jūsų artimi žmonės, kad aplenktų sunkios ligos, kad jūs patys turėtumėte laiko sau. Būkite stiprūs, sveiki, aktyvūs, žingeidūs ir keliaukite,“ – linkėjo D. Avižiuvienė.

Padėkos – nusipelniusiems darbuotojams

Kėdainių PSPC direktorė Joana Kleivienė, tardama didelė ačiū visiems ir kiekvienam atskirai, įteikė Padėkas įstaigai nusipelniusiems darbuotojams: Viltarai Dūdienei, Jūratė Judickienei, Rūtai  Lavrukėnienei, Elynai Sabaliauskienei, Jūratei Tylienei, Aušrai Račkauskienei, Simonai Kutavičei. Danutei Šilkaitienei, Gintarei Paškevičienei, Audronei Kugienei, Daivai Grigarienei, Gintai Paulauskienei, Gintarei Mackevičienei, Violetai Skiedrienei, Vilmai Šnurevičiūtei, Rasai Dobrovolskienei, Jolantai Lukošienei, Almai Gružauskienei, Silvai Petkevičienei, Ramūnui Skrodeniui, Rimantui Kadaravičiui, Feliksui Jarušaičiui, Ugniui Petroniui, .Vytui Kulnickui,  Adolfui Petrauskui, Audronei Garbuzienei, Laimai Baševienei, Svetlanai Janeliūnienei, Vidai Spečiuvienei, Reginai Ulinskienei, Rimai Juodienei.

Kolegos pakviesti į ekskursiją

Buvo pristatyti ir pasveikinti naujausi bendruomenės nariai, kurie puikiai įsiliejo į mūsų kolektyvą. Per metus mūsų kolektyvą papildė 4 šeimos gydytojos – Ovidija Šriupšienė, Ieva Merliūnienė, Karolina Vaičiulytė, Gabrielė Smailė bei gydytoja odontologė Ugnė Jagminienė.

Nuo šiandien Kėdainių PSPC šeimos medicinos rezidentūrą atliks 3 šeimos gydytojai – rezidentai:  Tomas Bartašius, Raminta Oleškevičiūtė ir Raminta Liutkevičė.  Palinkėta jiems sėkmės.

Šiandien, po darbo Įstaigos gimtadienio proga kolegos kviečiami į ekskursiją po Kėdainių senamiestį su gidu ir pikniku ant Nevėžio kranto su vaišėmis sau ir kolegai.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.