Dalyvavo akcijoje

Įgyvendinant Kėdainių rajono savivaldybės finansuojamą programą ,,KĖDAINIŲ RAJONO JAUNESNIO AMŽIAUS VYRŲ PRIEŠINĖS LIAUKOS VĖŽIO PREVENCIJA TAIKANT ANKSTYVOSIOS DIAGNOSTIKOS PRIEMONES,“ kuri skirta jaunesniems nei 50 m. vyrams, VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Mobilus medicinos punktas buvo atvykęs į miesto centrą, prie Kėdainių rajono savivaldybės. Bendrosios praktikos slaugytojos Raimonda Pučėtienė ir Neringa Bobinienė ėmė kraujo mėginius, kuris parodo prostatos specifinio antigeno (PSA) koncentraciją kraujyje. Apie tyrimo rezultatus bus pranešama kiekvienam dalyviui individualiai, o esant pakitimams siunčiami specialistų konsultacijoms.

Tyrimą atlikęs mero patarėjas Mantas Kučinskas sakė: ,,Sveikata yra svarbiausias turtas, todėl skirti jai dėmesio privalome rasti kad ir kaip įtemptoje darbotvarkėje. Sveikatą turime tikrintis reguliariai. Mums labai patogu, kad lankotės šalia savivaldybės. Matomoje vietoje vykdoma akcija labiau pastebima ir Kėdainių gyventojams.“

VšĮ Kėdainių PSPC programų koordinatorė Jūratė Vaitonienė kvietė aktyviai dalyvauti kėdainiečius organizuojamose akcijose ir pasinaudoti galimybe pasitikrinti sveikatą nemokamai tokio amžiaus žmonių grupes, kurių nefinansuoja VLK.

,,Svarbiausia, nebijoti, rasti laiko sau ir atkreipti dėmesį, kad sveikata yra labai brangus turtas,“ – pastebėjo ir Kėdainių rajono savivaldybės gydytoja Sandra Buinovskienė.

VšĮ Kėdainių PSPC inform.