Atliko greituosius testus

Lapkričio 14 dieną VšĮ Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro socialinė darbuotoja Lina Dubauskienė ir bendrosios praktikos slaugytoja Danutė Šilkaitienė lankėsi Priklausomybės ligų reabilitacijos bendruomenėje „Vilties švyturys“. Įstaigos darbuotojams ir gyventojams nemokamai bei anonimiškai buvo atliekami greitieji ŽIV, sifilio, hepatitų B ir C testai. Iš viso testuota 36 asmenys. Visiems besitiriantiems buvo suteiktos ikitestinio ir potestinio konsultavimo paslaugos, taip pat suteikta visa klientus dominanti informacija, dalinama informacinė – prevencinė medžiaga, konsultuota žaizdų perrišimo klausimais, aptartos tolesnio bendradarbiavimo ir tarpininkavimo galimybės.

Paslaugos teikiamos įgyvendinant projektus „Žemo slenksčio paslaugų palaikymas ir plėtra Kėdainių rajone“ (finansuoja Respublikinis priklausomybės ligų centras) ir „Žemo slenksčio paslaugų teikimo Kėdainių rajone užtikrinimo programa 2023–2027 m.“ (finansuoja Kėdainių rajono savivaldybė).

Norite anonimiškai ir nemokamai atlikti greituosius ŽIV, hepatito B ir C, sifilio testus?

Užeikite į VšĮ Kėdainių PSPC Psichikos sveikatos skyrių (kabineto Nr. 1) arba skambinkite 8 611 10420, 8 695 18681 (suderinsime susitikimo datą, laiką ir vietą).

VšĮ Kėdainių PSPC inform.