Atnaujinta išankstinė pacientų registracijos sistema

Džiaugiamės, kad vis daugiau mūsų įstaigos pacientų naudojasi IPR IS (Išankstine pacientų registracijos informacine sistema) https://ipr.esveikata.lt/

Oficialiosios statistikos portale https://osp.stat.gov.lt/pacientu-eiles skelbiama, jog per pastaruosius 3 mėn. Kėdainių PSPC buvo užregistruota per IPR IS 75 197 vizitai pas gydytoją, įvyko 68 206 vizitai.

2023 m. spalio mėn. buvo skelbiama, jog per pastaruosius 3 mėn. Kėdainių PSPC buvo užregistruota per IPR IS 58 978 vizitai pas gydytoją, įvyko 57 120 vizitų.

SAM informuoja apie atnaujintą Išankstinę pacientų registracijos sistemą – registracija pas gydytojus internetu bus dar patogesnė. IPR sistema suteiks daugiau galimybių pacientams valdyti registraciją pas gydytojus ir gauti reikalingas sveikatos priežiūros paslaugas.

  • Pacientai turi galimybę savarankiškai registruotis į eilę sveikatos priežiūros paslaugoms gauti, kai konsultacijai pas gydytoją norimu laiku nėra laisvų vietų.
  • Pacientai gaus informaciją apie galimybę perkelti vizitą pas gydytoją į ankstesnį laiką – jie apie tai bus informuojami SMS žinute nurodytu kontaktiniu telefono numeriu ar el. paštu.
  • Pacientui bus pateikiami priminimai, kurie leis tinkamai pasiruošti gydytojo konsultacijai, pavyzdžiui, primins apie poreikį atlikti kraujo tyrimus, išgerti tam tikrą kiekį vandens, nevalgyti prieš tyrimą ar nenaudoti tam tikrų preparatų. Ši informacija taip pat bus siunčiama kartu su bendru pranešimu apie sėkmingą registraciją vizitui pas gydytoją.
  • Pasikeitus aplinkybėms ir negalint atvykti į suplanuotą vizitą pas gydytoją, pacientai galės šį vizitą atšaukti savarankiškai.

Daugiau apie artimiausiu metu numatomas IPR sistemos funkcijas, skaitykite: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/atnaujinta-isankstine-pacientu-registracijos-sistema-patogesnis-vizito-pas-gydytoja-planavimas