Gydytoja odontologė Hanna palieka Kėdainius

Karo pabėgėlė iš Ukrainos Hanna Ishchenko, nuo 2022 lapkričio 21 d. dirbusi VšĮ Kėdainių PSPC Odontologijos skyriuje gydytoja odontologe, palieka Lietuvą ir darbą mūsų įstaigoje.

,,Turbūt likimas taip jau sudėliojo, kad gavome didelę dovaną ir jūs, ir mes – susitikti ir susipažinti. Aplinkybės buvo sudėtingos, ypatingai jums, bet mes tikrai jus pamilome, jumis džiaugėmės ir tikrai labai liūdna, kad jūs atsisveikinat su mumis. Labai suprantam situaciją ir iš visos širdies linkim suburti savo šeimą, saugoti ją ir mylėti. Linkime paties geriausio,“ – atsisveikinant su Hanna įstaigos vardu kalbėjo direktorė Joana Kleivienė.

,,Aš pasakysiu tik tai tiek, kad maža dalelė Hannos širdies lieka čia. Labai gaila, kad išvykstate, bet jei ten, kur būsite, bus blogai, mes visada lauksime sugrįžtant. Ačiū, kad jūs padovanojot dalelę savo širdies, savo šypseną, savo optimizmą ir linkime jums geros kloties gyvenime,“ – su ašaromis akyse linkėjo Odontologijos skyriaus kolegos.

,,Lietuva man tapo artima, tarsi šeima. Neturėsiu pakankamai laiko, kad galėčiau kiekvienam lietuviui padėkoti už viską, ką man davėte. Vasario 16-oji – Lietuvoje didelė šventė. Žinau, kad ši šventė bus tikrai graži ir verta pagarbos. Telaimina jus Dievas. Tegul Lietuva visada klestės, o svarbiausia, jus saugo NATO. Tai Europa! Ir aš pati noriu gyventi Europoje,” – sakė Hanna Ishchenko, sunkiai apsisprendusi palikti Lietuvą ir išvykti į Vokietiją, kur šiuo metu gyvena jos sūnus su šeima.