Kėdainių PSPC – nauja gydytoja odontologė

Darbą VšĮ Kėdainių PSPC Odontologijos skyriuje pradeda nauja gydytoja odontologė Agnė Smagurauskaitė.

Sužinojo, jog išvyko gydytoja iš Ukrainos

Praėjusiais metais baigusi LSMU, kur įgijo gydytojo odontologo kvalifikaciją, Agnė Smagurauskaitė iki šiol dirbo Marijampolėje, privačioje klinikoje ir jos filialuose bei privačiame gydytojo odontologo kabinete. Prieš baigiant studijas, vasaromis atliko praktiką dirbdama gydytojo odontologo asistente bei savarankiškai.

,,Kai persikėliau gyventi į Kauną, ieškojau informacijos apie įsidarbinimo galimybes aplink Kauną. Kėdainių PSPC ,,Facebook’e“ pamačiau, kad išlydėjote gydytoją odontologę iš Ukrainos, pagalvojau, gal reikės naujo darbuotojo, todėl nusiunčiau savo gyvenimo aprašymą. Darbo labiau norėjau ne didmiesčio poliklinikoje, bet mažesniame mieste, nes pati esu kilusi iš Marijampolės, Kėdainiai man pasirodė labai tinkami“, – apie darbo paieškas svarstė nauja gydytoja odontologė.

Seka močiutės odontologės pėdomis

Paklausta, kuo patraukė gydytojo odontologo darbas, A. Smagurauskaitė atskleidė, kad jos močiutė L. Smagurauskienė Marijampolėje turi privatų gydytojo odontologo kabinetą – gydytoja odontologe dirba daugiau nei 50 metų. ,,Aš užaugau gydytojo odontologo kabinete, nes mama, eidama į darbą, mane mažą pas močiutę atvesdavo ir palikdavo. Močiutė leisdavo maišyti ,,košytes“, man patikdavo tas specifinis odontologijos kabineto kvapas. Galbūt tie vaikystės ,,žaidimai“ ir patraukė rinktis šią profesiją. Tame kabinete gydytoja odontologe esu dirbusi ir aš. Gera žinoti, kad iškilus bet kokiam klausimui, susijusiam su odontologo darbu, visada gali pasikonsultuoti su močiute – jos patirtis neįkainojama“, – teigė gydytoja odontologė.

A. Smagurauskaitė pripažįsta, kad pradžioje sunkiau būna išmokti pildyti medicininę dokumentaciją, nes kiekvienoje įstaigoje veikia skirtingos kompiuterinės sistemos. Bet, pasak naujos gydytojos, jaunam žmogui persiorientuoti yra daug paprasčiau.

Nauja gydytoja odontologė Agnė Smagurauskaitė dirba kabinete Nr. 215, pacientų laukia pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 7.00 iki 17.00 val.

Registruotis galima tel.: +370 347 526 33; +370 347 613 14; internetu https://ipr.esveikata.lt

Všį Kėdainių PSPC inform.